Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

12 hours ago, martick said:

Mi treba usima da se pokrijemo i naseg ucesca u evro kupove!

Vojvodini svaka cast na prikazanom!

Inače ta "jadna" Flora koja nas je izbacila igra playoff protiv Dinama iz Zagreba za ulazak u ligu evrope. U taj isti playoff nije prošo niko od naših "velikih i poštenih" timova.

  • +1 3
Link to comment
16 hours ago, Dali_man said:

Blizanci, Vojvodina i TSC nam nabudzise koeficijenat, sad vredi juriti i drugo mesto i kvalifikacije za Ligu Sampiona :kecman:

 

  Reveal hidden contents

Oh...wait! :ohmy:

 

Pa mi od naredne sezone imamo 2 predstavnika u kvalifikacijama za ligu sampiona. Treba biti 15. za dva mesta mi cemo 13. da budemo. 

Eita3TgWoAErCBV.jpeg

Edited by fetboj
Link to comment
20 minutes ago, Covekizstruke said:

Inače ta "jadna" Flora koja nas je izbacila igra playoff protiv Dinama iz Zagreba za ulazak u ligu evrope. U taj isti playoff nije prošo niko od naših "velikih i poštenih" timova.

A Makabi igra plejof za LS, toliko o tome. Sa Siminim pripremama i taktikom smo izasli na Floru, bilo je ajmo izac... Nego uopste me ne zanima mrznja koja se isporucuje u tonama od kad smo se kao malo podigli. Sve se to obije o glavu kao bumerang.

Link to comment
52 minutes ago, Covekizstruke said:

Inače ta "jadna" Flora koja nas je izbacila igra playoff protiv Dinama iz Zagreba za ulazak u ligu evrope. U taj isti playoff nije prošo niko od naših "velikih i poštenih" timova.

A koga su izbacili prethodno kolo?

Basel, Milan ili Totenham?

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Kad nas zadnji put neko upropastio ovako sa rezultat ? Batače ispisalo istoriju ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Pre 8 godina, 2012. 27.10. od OFK-a na Karaburmi 5:1...

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Stra je što će verovatno dođe još veća budala od ovog pauna .....

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Djumi i Sava 😊😊😊

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...