Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

a vodila se debata ko je bolji, volden ili cmm. razlika je u klasi, otprilike. super tekma juce, bas zabavna sa onim ludackim procentima suta na obe strane. mozli vam mnogo znaci. ja sam mislio da ce teri biti neka bolja verzija mozlija, nista od toga.

Link to comment

Istine radi, samo je na prvoj tekmi protiv Huventuda Mika imao prednost u odnosu na Moza (koji je bio neobicno slab na tom mecu). Na utakmicama na kojima smo, barem u jednom delu peglali dobru odbranu, igrao je i po 25 minuta. Da se nije nesrecno povredio protiv Uniksa, sigurno bi nastavio da dobija najvise minuta od centara..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

bez veze i potrebe izgubismo par meseci. da je Sašo došao kad je trebalo imali bi povoljniji skor u svim takmičenjima u kojim učestvujemo, bolju formu, a verovatno i malo drugačiju selekciju igrača (pitanje je dal bi on birao Miku i Dangubića ili neka druga rešenja). bojim se da lekcija nije naučena i da će prvom zgodnom prilikom uprava opet da pravi kompromis tamo gde ne sme

 

  • +1 1
Link to comment

evo ode angola. raskinuli smo ugovor sa njim.

sve mu najbolje zelim dalje ali nije ovo lose za nas da dovedemo neko pojacanje koji ce igrati a ne nekog koji ce blejati na klupi ili sto bi reko vil smit kad mu pita mladjeg brata neka tamo  koja je pozicija a on odgovara, drzi klupu da ne odleti. kako mi je to bilo smesno kao klincu.  serija iz 80-ih.

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

inače, Huventud dolazi u Bgd bez Tomića, Dimitrijevića i Ribasa

 

btw, šta bi sa Mikom juče....povređen ili zaražen ili sklonjen

 

Bez njih trojice to je sasvim drugi tim.

Već vidim kako nam Tresko prenosi šta ruski komentator kaže tipa "Kaljektivnaja razvaljotka..."

Kvota na nas pala već na 1.17 :dry:

Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Bez njih trojice to je sasvim drugi tim.

Već vidim kako nam Tresko prenosi šta ruski komentator kaže tipa "Kaljektivnaja razvaljotka..."

Kvota na nas pala već na 1.17 :dry:

Ne verujem da će biti sutra ruski stream, ali sinoć je tip pa sto puta rekao zavaljivajet pejdž.:D To ga je baš pogodilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...