Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts



.Mora li ovoliko Dangubica?


Dobro pitanje, samo ja ne mislim da je loš. Štaviše, danas je zakrpio mnogo prostora u odbrani kad je bilo najvažnije i ubacio ponešto. Ali višak minuta se tačno video pri kraju kad je počeo da siluje i kamenjari.

Odgovor se verovatno krije u neupotrebljivom Tomasu, zbunjenom Miki i onoj dvojici sa klupe kojih ne znamo kako da se ratosiljamo. Tako Dangubić mora da zaradi hleb za sve te lezilebe i njihove agente.

Očajni smo i sve sem 0-3 u predstojećoj seriji smatraću uspehom.

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment

košarka se igra na terenu, sve utakmice se prenose, sve je javno i transparentno u tom smislu, i nije moguća neka naročita prodaja magle. kao sa poslovanjem nekih drugih subjekata.

 

a tu na terenu sad gledamo plodove loših procena i pogrešnih rešenja od trenutka kada je Ttrinkijeri otišao. krizni menadžement nula. Ostoja je uspeo da zakotrlja jednu obećavajuću priču, mada se ne može baš tvrditi da je otkrio toplu vodu u trenutku kada je ukapirao da u ovom sportu ništa ne možeš napraviti bez dobrog trenera. što je naravno i Dule potvrdio u nekoj izjavi odmah po nagažovanju Trinkija, osećajući valjda da mora javno da potvrdi ono što je jasno kao dan.

 

i onda je došla korona i koncept je otišao u kurac krasni, sezona je prekinuta kad smo bili u naponu snage, očekivane prihode je pojeo Kineski šišmiš, rezultata nije bilo jer nisi mogao da igraš, trener se zaputio u Nemačku, Volden u EL. a mi smo eto povlačili poteze kao da je cilj bio da od lošeg napravimo gore. Ostoja je tu negde zaporavio na ono ukazanje koje je imao u vezi sa trenerom i strukom pa je osnovno pitanje ostavio za kasnije, a kad su rezultati počeli da stižu, odnosno nisu, krenuo je u akciju. ali kasno. dragoceni meseci su propušteni, vreme je izgubljeno, prilike su propuštene i sad imaš ovo što imaš. kurac na biciklu.  trener je tu, ali je lišen značajnog dela mogućnosti da utiče na igru i rezultat, na eventualnu doseleciju itd.  znači to je onaj sirotinjski princip, kad nešto crkne u kući onda prčkaš sam, pa zoveš komšiju, pa onda zoveš burazera a on dođe sa ortakom, a pošto svi skupa nemate pojma napravite još veću štetu i završi se tako što na kraju dođe neko ko zna i ume, pa te otklanjanje štete od 100 evra na kraju košta 850.

 

znalo se da će ovo biti jebena sezona, ali nije bilo ni nužno ni neophodno da je, na samom početku, učiniš još gorom i težom nego što objektivno jeste. a Ostojin krizni menadžment je upravo to učinio. 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Meni je nestvarno da Marko Lukovic do sada nije igrao za neki ozbiljniji klub. Kad igra ABA skoro uvek je u pet najkorisnijih igraca. A opet, 2 izleta u Spaniju i brdo donjeg doma ABA lige... 

Link to comment
27 minutes ago, adasevic said:

Meni je nestvarno da Marko Lukovic do sada nije igrao za neki ozbiljniji klub. Kad igra ABA skoro uvek je u pet najkorisnijih igraca. A opet, 2 izleta u Spaniju i brdo donjeg doma ABA lige... 

 

Bili smo inkluzivni pa smo udomili starijeg brata 

Link to comment

 Uvek pogrešnog brata izaberemo, tako smo i onog mučenog Borisa Bakića titrali godinama, a on sad kmeči po novinama, umesto da je igrao Bojan. :fantom:

 

 

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...