Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

na trenutak mi je izgledalo da ćemo da izgubimo na potpuno isti način kao i prvu, ali promaši ovaj njihov mali ćelavi onu trojku, a cmm porodi koš u kontri i to će valjda bit dosta... 

 

tj da vidimo oćemo li pogađat slobodna :ph34r:

Link to comment

saso ima potencijal da bude dobar trener partizana.

 

debelic je, sa tedencijom da bude jos deblji, glasan je i emotivan na liniji terena, verujem da je uspostavio red u svlacionici, TO trazi na vreme, izmene na mestu.

 

jos samo da pridavi nekog od igraca (recimo, dangubica zbog uzastopnih koraka ili cmm-a zbog dve epske gluposti na kraju, ili jankera, jer je to u redu) i pretvori ga u nba materijal i zabrani igracima druzenje sa igracima drugih timova, i to e to.

 

tu je i neizvesni svrsetak.

to je moj partizan.

 

+ da mi se napuse kurca jebene sudije, za cetvrti mozliju i ovaj poslednji dangubicu.

Link to comment

Je l' ima glupljeg igrača od ove kamenjarčine Dangubića? Uzima teške šuteve bez razloga, pravi bezvezne faulove. Barem smo pobedili. Jedno deset poena smo lošiji od prošle sezone, nažalost.

Link to comment

Zavrsimo li u krugu s ovima :ph34r:

 

Quote

Je l' ima glupljeg igrača od ove kamenjarčine Dangubića? Uzima teške šuteve bez razloga, pravi bezvezne faulove. Barem smo pobedili. Jedno deset poena smo lošiji od prošle sezone, nažalost.

 

Kakvo je to pitanje posle ovakve utakmice CMM-a :D

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
Link to comment

Dangubic je makar stisnuo loptu danas, pa protivnik za promenu nije izgledao u napadu kao da radi 5 na 0. Poslednji faul je smesan. Utakmica nam se malo otrgla na pocetku cetvrte, kad je Zagorac bio na 4 i Brodzjanskog branio faulovima. Isto i Gordic na Dosonu u tom periodu nije bilo najsrecnije resenje. 

 

Vrlo lako moze da nas kosta sto su nam se vratili na 3 razlike.

 

 

Link to comment

Miler Mekintajer je katastrofalan u poslednje vreme, mada je imao dobre momente na početku sezone. Ove sezone retko gledam košarku i KKP. Smoren sam odlaskom Trinkija, ljut zbog prekidanja prošle sezone od strane katalonskog gmaza. Dangubić mi baš bode oči kada uzme šut, otprilike sam video da je jednom pogodio sa distance, a ni u odbrani ne doprinosi puno.

Link to comment

u odbrani nekoliko puta smo ispali smesni. sta li je radio scepanovic sa njima nije mi jasno. kao da je dobio novu ekipu u ruke.

uigravamo se. mogli smo na preko 4. 

Link to comment

daleko smo mi još od stabilne ekipe, potrajaće to.....ali mi se vratila želja da gledam tekme i jedva čekam narednu. što nije bio slučaj do skoro. čini mi se i da ekipa ima vrlo pozitivnu reakciju na promenu, vratio se malo optimizam, želja, energija, bar mi se tako čini.....ne izgledamo kao da nas vode na streljanje, čini se da igrači veruju da sa Filipovskim mogu da naprave nešto.

 

sa povrartkom Jaramaza i ako se skrpimo za neko pojačanje po volji/želji Filipovskog, možemo da budemo konkurentni u svim takmičenjima.

Link to comment

Dule bi od CMM napravio igrača ili bi ga oplavio. Dakle, veće su šanse da bi ga oplavio.

A od sporta gledam još samo KKP, od svega ostalog mi se povraća.

Sent from fav toy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...