Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Dobra odbrana i zato smo dobili bez većeg stresa. Kad primiš 63 poena, teško možeš izgubiti meč.

Trebala nam je 1 serija da ih prelomimo a vidjelo se da je pitanje vremena kad će se to desiti.

Solidan meč.

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

taj lik ladno u zadru?

Da. Nije ni loš. Jak kao bizon, dobro igra leđima, gradi...sad ne znam da li on ima brata košarkaša.

Edited by BWA
Link to comment

ma jok be, chinanu onuaku. nema dvojica koji sutiraju underhand bacanja, tako sam ga i zapamtio. bio pick rocketsa, ako se dobro secam.

 

edit. chinanu, prebacio sam

Edited by Joe D
Link to comment

Za Zadar je premija, daleko iznad njihovog nivoa, ali mnogo je brate sirov. Gledao sam utamicu protiv Splita u proslom kolu. Napravio je cetvrti faul na pocetku trece (ne zna se koji je bio bezvezniji) i onda je do kraja utakmice izdominirao u odbrani. Zakljucao je reket i ugasio svakog beka kad bi preuzeo na piku.

 

U napadu sto uradi na hustle, to mu je. Istina je da Mrsic izgleda jos ne zna kako bi ga najbolje iskoristio - obican post up tu nece raditi; i da tamo nema beka koji bi mu recimo bacio lob, ali morao bi i on da bude aktivniji pre prijema lopte dole i da bez problema unese u kos te centre, barem iz ekipa van top 6.

 

 

Link to comment

Mislim da Trifi fali malo slobode.

Trenutno ide na siguricu, ofanzivni skok i ćoškarenje. Samo povremeno pusti prvi korak, probode reket kao šilo i pokaže kako bi mogao da bude koristan. Da ga se samo malo istrpi.

Sent from fav toy

Link to comment

Šta su očekivali od centra koji tek ulazi u evropsku košarku; sa njim se mora raditi ohoho dok ne promeni neke automatizme i ne adaptira se, a do tad koristiti ono što ume, plus atletiku. Ima tu dovoljno materijala za napredak u ono što je potrebno KKP, pitanje je samo da li njegovi korisni minuti previše koštaju.

 

Filipovski ima istoriju dobre i brze adaptacije Amerikanaca, ako takvog trenera Mika ne iskoristi za evropsku karijeru, sam je kriv.

Link to comment

Mika je vec igrao u Evropi, tako da za njega ne vazi izgovor adaptacije. On naprosto nema kvalitet, ali je zato jeftin, to mu je jedini plus..

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, bradilko said:

eee al da gi ne isplatis. il' bar na rate tamo do 2030.

 

neko drugi da preuzme njegov ugovor, jedino tako. isto vazi i za angolu, i svakog drugog. eventualno neki kompromis tipa da mu isplatis 4 preostale plate umesto 6, pa onda on pristane na raskid.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...