Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Apsolutno ima smisla, jer poznaje juniore, verovatno se računa na njegov uticaj u repki.

Kako rekoh juče, izgleda da epizoda sa Petruševom Mišku nije zaboravljena i napad će verovatno ići direktno na njega

Sent from fav toy

Link to comment
14 hours ago, adasevic said:

 

 

U svakom slučaju, teško da mogu da zamilsim neku intresantniju priču oko Partizana za navijače Partizana, sem one gde se vraća Dulo :)

Teško može da se zamisli bilo kakva interesantna priča oko Partizana, sve dok je Vučić na vlasti i dok podržava i finansira svoj klub koji za njega vodi Govno iz Železnika. Može da se vrati ko god hoće i da dodje ko god hoće, od toga nema ništa, i nema ništa za bilo koga drugog, niti za košarku u Srbiji, dok ne ode Vučić a Govno iz Železnika se vrati tamo gde mu je i mesto, u Železnik, ili još bolje u zatvor na duže vreme.

  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, April said:

Zoran Lukić novi trener

Sent from fav toy
 

Koja je razlika u odnosu na Matovića? Dakle žele i dalje da dokazuju da tim može da igra i bez trenera.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Nema apsolutno nikakvog smisla sa se sad dogovara trener za sledecu sezonu ako ce biti smene uprave za mesec dana.

Pa i ne dogovaraju trenera. Dogovaraju nekog ko će da pozira kao trener.

Link to comment
26 minutes ago, April said:

Apsolutno ima smisla, jer poznaje juniore, verovatno se računa na njegov uticaj u repki.

Kako rekoh juče, izgleda da epizoda sa Petruševom Mišku nije zaboravljena i napad će verovatno ići direktno na njega

Sent from fav toy
 

 

Ostoja protiv Miska, bas me zanima ko ce tu izici ko pobednik

Link to comment
1 hour ago, April said:

Apsolutno ima smisla, jer poznaje juniore, verovatno se računa na njegov uticaj u repki.

Kako rekoh juče, izgleda da epizoda sa Petruševom Mišku nije zaboravljena i napad će verovatno ići direktno na njega

Sent from fav toy
 

 

misko nesto mnogo samostalno vodi tu megu. jos kada bi imao takmicarske ambicije i njemu bi nasli racun na mauricijusu™

Link to comment

.

1 hour ago, April said:


Kako rekoh juče, izgleda da epizoda sa Petruševom Mišku nije zaboravljena i napad će verovatno ići direktno na njega
 

koja epizoda?

Link to comment
Nema apsolutno nikakvog smisla sa se sad dogovara trener za sledecu sezonu ako ce biti smene uprave za mesec dana.
Meni je to jedino nefer prema Matoviću, čudno da je uopšte pristao na takav status.

Evidentno da ćemo KLS igrati sa klincima i to će biti dobar test njihovih realnih mogućnosti i prva selekcija za dolazeću sezonu. Reklo bi se da je Savić već nametnuo novi model i ja pozdravljam odluku da se ne gubi vreme.

Ljudi očigledno ne shvataju da je nova ekipa već stigla i da se stara više mnogo ne pita. Dramatične promene su se već desile, još čuda biće sve manje.

Sent from fav toy

Link to comment
5 hours ago, April said:

Pričali su i Lončar i Ostoja da je Petrušev praktično još u Grčkoj bio dogovoren za ovu sezonu, a onda je Miško napao Filipovog oca pričama o draftu, ostalo je istorija

https://www.google.com/amp/s/www.srbijadanas.com/sport/kosarka/petrusev-u-partizanu-mijailiovic-otkrio-detalje-pregovora-2020-12-27%3famp

Sent from fav toy
 

Iz ovog intervjua ja vidim to da Ostoja prica nesto pa to po definiciji treba uzeti sa rezervom. Pored toga, da premotamo unapred, vidimo da je Petrusev doneo ispravnu odluku. Ne zamlacuje se sa timom koji nema ni glavu ni rep, ni trenera ni sportskog direktora, vec ima infrastrukturu koja je podredjena njegovom uspehu na draftu. Ako ce Partizan zbog takve epizode zatvarati vrata saradnji sa Raznatovicem, pa to bi bila jedna od pogresnijih odluka u striktno sportskom delu upravljanju klubom. Vreme je da batalimo tu maniju da smo veliki. Bili smo. Trenutno nismo, a samo uz svest o tome ima sanse da ponovo budemo veliki.

  • +1 3
Link to comment

Da sigurno je Misko oteo Petruseva Partizanu kao da iz Partizana svake godine ide neko u Nba a ne iz Mege.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Iz ovog intervjua ja vidim to da Ostoja prica nesto pa to po definiciji treba uzeti sa rezervom. Pored toga, da premotamo unapred, vidimo da je Petrusev doneo ispravnu odluku. Ne zamlacuje se sa timom koji nema ni glavu ni rep, ni trenera ni sportskog direktora, vec ima infrastrukturu koja je podredjena njegovom uspehu na draftu. Ako ce Partizan zbog takve epizode zatvarati vrata saradnji sa Raznatovicem, pa to bi bila jedna od pogresnijih odluka u striktno sportskom delu upravljanju klubom. Vreme je da batalimo tu maniju da smo veliki. Bili smo. Trenutno nismo, a samo uz svest o tome ima sanse da ponovo budemo veliki.
Perfektan post.

Ali mislim da se ne razumemo sasvim.

Dovođenje Savića i Lukića(ili Pešića) učinilo bi KKP jednako primamljivom destinacijom za perspektivne igrače kakva je Mega. Mi to poslednjih godina nismo.

U tom smislu bi Ražnatoviću bio ugrožen monopol. Ali ne verujem da bi on zbog toga ušao u nekakav sukob, ipak je KKP prvo njegov klijent, a tek potom konkurent.



Sent from fav toy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...