Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

To svakako, ne bih bio zadovoljan njegovim dolaskom, ali ne bi me čudilo.

 

U suštini, izbor trenera će pokazati kakve su nam ambicije za sledeću sezonu. 

 

Veliku mudrost sam izrekao.

 

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Kari Pešić :sleep:

 

I ja ga cenim kao prvog pika. Veliko ime, zna posao, u ovom momentu verovatno ne bi tražio astronomske novce.

Link to comment

Savić je rođeni Nevesinjac, nije naivac uopšte, dugo je u poslu i ne da se zajebavati. Očigledno sasvim u skladu sa najavom domaćih talenata, on to zagovara godinama unazad. 

Nije tip koji se sakriva iza imena, ne mora se hodati na dupetu da se legenda ne uvredi.

Ja boljeg za to mesto ne vidim.

 

Prvi test biće osetljiv odnos sa Miškom; ko zna šta nas tu čeka.

 

 

Link to comment

Ja sam uvek navijao za Zvezdu. Pre sam iz Zenice uvek išao, gotovo svakih 15 dana da pratim fudbalere Zvezde. Na košarku nisam često išao, ali na fudbal jesam od malih nogu. Tako da mi je nastup u Zvezdi sigurno jedna od neostvarenih želja u karijeri - rekao je svojevremeno Zoran Savić, koji je i javno pričao o tome za TV kamere svojevremeno.

 

 

 

A dobro, bar je grobar do koske...

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Moća said:

Ma Smoriša će u Megu. Ima Miško da ga proda u NBA za dve godine. Kad je mogao Radeta Zakurca može svakog.

poao je taj voz za borisu. sad je pre za neka istocna trzista.

Link to comment
29 minutes ago, LeBron said:

Ja sam uvek navijao za Zvezdu. Pre sam iz Zenice uvek išao, gotovo svakih 15 dana da pratim fudbalere Zvezde. Na košarku nisam često išao, ali na fudbal jesam od malih nogu. Tako da mi je nastup u Zvezdi sigurno jedna od neostvarenih želja u karijeri - rekao je svojevremeno Zoran Savić, koji je i javno pričao o tome za TV kamere svojevremeno.

 

 

 

A dobro, bar je grobar do koske...

 

 

I on neka se goni isto u pm.

 

U stvari neka se gone svi u pm ko podržava ove kozmetičke promene umesto da se tera ovaj govnar iz Prislonice iz KK Partizan.

 

Marš Ostoja i dabogda sve pare što si zaradio od tvojih landrovera u lekove za sebe  potrošio.

Marš iz Partizana!

Edited by BlackGeorge
Link to comment
6 minutes ago, April said:

A koga ti predlažeš?

Nikoga dok se govnar ne otera iz KK Partizan. 

 

Prvo korenite promene u klubu a ne ostavljanje ovog skota. Njemu ne verujem ni Džordana da dovede.

 

Ako bude te skupštine u aprilu to je prilika da se skot otera.

 

Ali sad će navijačima da maže oči Savićem i da "tera dalje" kao da se ništa nije desilo. Ova sezona je u top pet najgorih sezona KK Partizan u istoriji. I zato : teraj se bre skotino jedna iz KK Partizan!

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...