Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

10 hours ago, Lord Stef said:

I zvanicno ode Saso, Matovic prvi trener do kraja sezone. Shock terapijom do pobede protiv Francuza i finala Eurocupa!

Matovic je novi Bogojevic Kime

Link to comment
9 minutes ago, MocaVukotic said:

Koliko smo kurate srece matovic ce pre da ispadne na kraju vera matovic

pitali smo popa :jova:

Link to comment

Sta nama treba sutra da se poklopi da bismo prosli dalje? Mislim, necemo, ali cisto da znam kako stojimo.

 

edit: ok, gledao sam tabelu, ako Trento pobedi Lokomotivu u gostima treba nam +17 (lol) jer smo toliko izgubili od Francuza. Ako Lokomotiva pobedi treba nam sto veca pobeda jer se gleda kos-razlika, u principu treba nam 18 - razlika u mecu Lokomotive (malo manji lol).

Edited by goofs
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Sta nama treba sutra da se poklopi da bismo prosli dalje? Mislim, necemo, ali cisto da znam kako stojimo.

 

edit: ok, gledao sam tabelu, ako Trento pobedi Lokomotivu u gostima treba nam +17 (lol) jer smo toliko izgubili od Francuza. Ako Lokomotiva pobedi treba nam sto veca pobeda jer se gleda kos-razlika, u principu treba nam 18 - razlika u mecu Lokomotive (malo manji lol).

 

nešto je Tegi mrnđao o tome juče, ako sam dobro razumeo, a moguće je da nisam, treba mi i Lokomotiva da pobedimo ukupnom razlikom 19 ili većom.....tipa ako Rusi pobede 15 razlike, mi moramo barem 4 itd, ako oni oderu Trento 20+nama radi bilo koja pobeda

 

mada je apsurdno piričati o tome sada.....ja mislim kad bi nam bilo dovoljno da izgubimo sa 29 razlike, mi bi uspeli da izgibimo sa tačno 30 i to verovatno u poslednjoj sekundi

 

edit. evo ima i na Mozzartu

 

Prva stvar koju Partizan mora da uradi da bi prošao dalje je da dobije Metropolitan u Ljubljani.

Uz to, ako Lokomotiva dobije Trento, pobede Partizana i Lokomotive u zbiru treba da daju 19 razlike. U tom slučaju bi se dogodilo da sve ekipe budu na tri pobede i tri poraza. Poeni iz produžetka se ne računaju. I gledala bi se ukupna razlika. Trento trenutno ima +9, Metropolitan (-11), Lokomotiva (11), Partizan (-9).

Ukoliko Trento u poslednjem kolu pobedi Lokomotivu, Partizan bi morao da savlada Metropolitan sa više od 17 poena razlike kako bi prošao dalje.

Edited by Ted
Link to comment

Protiv Cibone se tačno videlo koliko je Filipovski bio pogrešno izabran čovek - dovoljno je bilo pogledati Pejdža. Markus nije igrač koji će sam da iskreira situaciju, Trinki je to znao i nameštao akcije za njega i tek onda se videlo kako je dečko moćan šuter. Džaba ih je vegan jahao kao konje da treniraju kad u startu nije razumeo tim koji je prihvatio. Jare jeste dobar kombo, ali on može da igra keca u iznuđenim situacijama, a ne da mu to bude glavni posao. Onako unazaditi Mozlijevu igru i na kraju ostaviti tim praktično bez centara. pleja i trenera u presudnoj utakmici sezone je skandal. 

 

Igrači su najmanji krivci, a najveći... meni ipak Lončar. 

  • +1 1
Link to comment

Jest, iz ove perspektive deluje da je smena Scepanovica bila greska, a jezivo smo i tada izgledali i jedva smo je docekali.

 

Nego mene tu zanima ko je tacno smenio Filipovskog? Posto Loncara vise nema, a koliko sam razumeo i Ostoja kupi prnje za mesec dana.

Link to comment

Bogami, ja se secam pohvala na racun Sasoa na pocetku, sto za razliku od Duvaca siski konacno imamo akcije za Markusa. Pa kao kruna svega rapsodija protiv Unicsa.. 

 

Nisu stvari tako jednostavne, pa kao trener ne zna da napravi akciju za nekog igraca..

Link to comment

Inace, kad se pogleda Markusova statistika u EC, nema drasticnog odstupanja za 3 sezone. On je igrac za 9-10 poena po mecu, ove sezone ima jos i ponajbolje procente suta..

Link to comment
On 14.10.2020. at 19:22, theanswer said:

Nikad mi neće biti jasno šta je koji moj kurac toliko Šćepanović zgrešio osim što je trener ekipe koja ne igra dobro pa da se ovoliko pljuje i vređa za ovako kratko vreme? Ok, možda nije dobar trener i to je to, preveliki zalogaj za njega itd. Jedini greh sem toga je što se uopšte prihvatio ovog posla koji dozvoljava da ga svaka šuša koja nije šutnula ka košu u životu pljuje i leči svoje životne frustracije na njemu. Je l' treba da da otkaz posle 4 utakmice? Pa to niko živ ne bi uradio zdravog razume i čiste pameti pogotovo uz ovakav raspored. 

 

Ako se već ide iz te perspektive da je u treneru ključni problem ovog tima a ne u ovome što ovi na terenu pokazuju onda je jasna adresa i za to. A pisao sam da je tim manje više isti ko prošle sezone ali da to ne znači toliko jer je to Trinkijerijev tim gde se kod njega uspostavila neka hijerarhija i da ne može to sad svako da preuzme makar i bio sa njima svo vreme i makar bio i njegov pomoćnik. 

 

Biće možda da je namazani Italijan ipak znao malo i posla a ne samo da recituje Dantea. 

 

On 28.10.2020. at 23:42, theanswer said:

Šćepanović se nije snašao ali ovo što rade igrači je sramotno. Sramotno. Ako ode Šćepa jedina realna zamisao koja meni pada na pamet da ima logike je Vlado Jovanović. Naš naravno. Mada sumnjam kako se ova grupa građana ponaša ove sezone da bi im i gonič robova pomogao. 

 

One prve pasove još nisam video, pa pričam sa drugarom malopre, ovo naši pioniri u14 ne rade.

 

On 30.10.2020. at 13:50, theanswer said:

Nothing to see here, nastavlja se uspešan projekat pod radnim nazivom "uvek si drugi i to ti ne smeta" 

 

Glupim navijačima se podmeće bivši igrač, dobar lik, spreman da se brzo potroši, iako je svakom normalnom jasnom da je njegova krivica minimalna, da Trinkijerijem tim može da igra kod Trinkijerijs. On se pušta da ide lagano zato što smo previše poleteli, možda bi čak zajebali državni projekat za evroligu. Ove se godine to neće prepustiti slučaju. 

 

....

Link to comment

Post iz budućnosti...

 

 

Quote

On 18.10.2028. at 18:43, Mark Rothko will say:

 

Jel se sećate sezone posle Trinkija? Ono kad je ondašnji predsednik Ostoja iz rahmetli SNS-a radio sve da se dodvori svom gazdi koji je sada na lečenju. Nije plaćao igrače za prethodnu sezonu kao zbog korone, ovi dobili hroničnu kurcobolju, dovodio indijance, smenio prvo Šćepu, kasnije Filipovskog...

Sve išlo po planu, a onda postavio Matovića. Mi digli ruke, nikakva očekivanja, a ovaj sa ostatkom ostatka tima prvo u Ljubljani otresao neke Francuze, potom četvrtfinale, polufinale, osvojio EC i plasirao se u EL. Ostalo je legenda.

 

  • +1 4
  • Haha 3
  • Hvala 2
Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Inace, kad se pogleda Markusova statistika u EC, nema drasticnog odstupanja za 3 sezone. On je igrac za 9-10 poena po mecu, ove sezone ima jos i ponajbolje procente suta..

 

Samo što si propustio da mu je minutaža otprilike duplo veća ove sezone.

 

Filipovski je otprilike promašio sve što je mogao pa je to slučaj i sa Markusom i njegovom ulogom u ekipi. Od igrača koji mora da bude glavna napadačka opcija u svakom trenutku kada je na parketu sveo se na nekog ko statira u kukuruzu. Zašto je to tako? Pa prvo on sam sebi ne može da iskreira ništa, već čitav tim mora da radi na tome. A to znači brdo kretnji, uzastopnih blokova i pravovremenih pasova. Kod Saša je sve bilo suprotno, ovaj provodi ogromno vrijeme na terenu trošeći veliku energiju u akcijama koje su stihijske i normalno je da je njegov učinak nevidljiv.

 

Eni Džejsi Kerol jedno 15 godina igra u Realu igra to isto.

  • +1 1
Link to comment

Osim sto mu minutaza nije duplo veca ove sezone. Cak ni otprilike. Prosle je igrao 22min, ove 26min prosecno u EC. Ove sezone uzima vise suteva za 3, nesto manje za 2, ima bolje procente. Nije nas problem ove sezone (ne)koriscenje Markusa. Druge stvari su znacajno losije u odnosu na prosu sezonu..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...