Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Samo da primetim da je pravo zadovoljstvo slusati Micu Berica, uvek iskren, posten i objektivan. Sjajan tip.

 

Posebno kad ga uporedim sa maloumnim diletantom Kuzmanovicem koji je zaduzen za Zvezdine utakmice.

  • +1 2
Link to comment

pa uprava je već napravila komemorativnu atmosferu i u timu i u klubu generalo. cela ova sezona je kao komemoracija u produženom trajanju, tako da se svaka tragedija ovog tipa savršeno uklapa

 

to na nekom simboličnom nivou. na nivou suve relanosti, jebo im ja mater nenormalnu, pokušavaju da opogane svo što naš klub jeste

Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

Ne znam šta više mora da se desi da pacov iz prislonice odjebe iz KK Partizana. 

 

 

 

Hoce,u aprilu.Tada je skupstina ako se ne varam.Odlazi i on i jos dosta clanova uprave.

  • Hvala 1
Link to comment

Emotivni oproštaj od Savovića, Partizanove legende na okupu

spacer.png

 

Košarkaši i treneri Partizana okupili su se da bi se oprostili od crno-bele legende Milenka Savovića.

 

Govor je na komemoraciji održao Željko Obradović, najuspešniji evropski strateg svih vremena, koji je upravo trenersku karijeru započeo na nagovor Savovića.

Njih dvojica su bili idejni tvorci titule šampiona Evrope 1992. godine. Obradović je prilikom govora bio na ivici suza, a ganuo je i mnoge u publici.

 

spacer.png

 

Bili su tu i Vlade Divac, Predrag Danilović, Miroslav Berić, Željko Rebrača i Goran Grbović od bivših igrača. Bio je tu i sadašnji kapiten crno-belih Novica Veličković, tim menadžer Dušan Kecman, predsednik kluba Ostoja Mijailović, te predsednik Narodne skupštine Ivica Dačić.

 

 

Link to comment

hoće li jednom neka od ovih legendi kluba da pokaže kakva je faca i da otera razne dačiće tamo gde treba da se teraju?? vidim kako divac ćaska sa dačićem, na komemoraciji saigrača koji je takve protuve sigurno prezirao.

  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, pacey defender said:

hoće li jednom neka od ovih legendi kluba da pokaže kakva je faca i da otera razne dačiće tamo gde treba da se teraju?? vidim kako divac ćaska sa dačićem, na komemoraciji saigrača koji je takve protuve sigurno prezirao.

 

Naravno da nece. Oni ce se uvek ograditi i reci da se ne bave politikom pa da zato ne komentarisu ili ce se i sami druziti sa takvima..

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, pacey defender said:

hoće li jednom neka od ovih legendi kluba da pokaže kakva je faca i da otera razne dačiće tamo gde treba da se teraju?? vidim kako divac ćaska sa dačićem, na komemoraciji saigrača koji je takve protuve sigurno prezirao.

 

Mislim da bih se doslovce rasplakao od sreće da vidim nešto takvo.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

Bio je potreban Dacic i Danilovicu i Divcu (mozda) kada je imao vise moci i ekipu u skupstini koju je kontrolisao.

Pa da. Kada su ti takvi potrebni otupi oštrica, sledi autocenzura i razno toga može, linijom manjeg otpora. 

Ne idealizujem nikoga, pa tako ni Savovića. Ali koliko sam uspeo da ispratim, čovek je rešio da neće da se umoči u to blato. 

 

Voleo sam momente kada se mimoiđem sa njim na beogradskim ulicama, da ga pogledam u oči i da skapira da znam ko je i po čemu mi je bitan, a da ga time ne zamaram.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...