Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Ahahaha... kakva grupa idiota zajedno sa ovim trenerom.

Ovolika količina gluposti nije zabeležena nikada u istoriji ove hale.

Jedina dobra stvar je što smo izgubili manje od 7 razlike.

Bodove spasa tražimo protiv Krke ili Splita kod kuće.

 

Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

Trepuju pik na 3 razlike i taguju rolera s najboljeg sutera. Najgluplji tim u istoriji Partizana.

 

O da. 

Link to comment

još jedan poraz u nizu. ništa novo, ništa neočekivano, ubrzavamo ka ambisu

 

sve smo priče ovde ispričali, nema se više šta dodati ili oduzeti

 

mislim da je ona tekma protiv Trenta bila poslednja u kojoj samo setio neku emociju, bes.....danas nisam osetio ništa. verovatno sam završio ciklus prihvatanja realnosti....ili tako nešto

Edited by Ted
Link to comment

Mogu i ja da vodim par tekmi tamo u aprilu, a baba mi je slobodna u maju pa nek ona preuzme pasteta ligu. Aj ako ima jos neko slobodan da se javi za jun... 

Link to comment

Ok mi je da Matović završi sezonu. Sašo malo nije imao sreće, malo i znanja. Shilbovanje Gordića i Kodija došlo na naplatu jedan od njih dvojice bi spasao ako ništa ove utakmice.

Ne kažem da su bili super ali za Cibonu i slične, veoma.

Link to comment

To sa slibovanjima je tek posebna prica. Ili mu je limar obecao adekvatne zamene u sred sezone i odresene ruke da tera koga hoce. Sto pokazuje izvesnu naivnost sasoa da ne kazem neku tezu rec.  Ili je mislio da je dovoljno da treniraju kao konji a da sam kvalitet rostera dolazi pod b ili cak pod c. Sta god da je od toga ostace upamcen kao jedna od najjadnijih trenerskih epizoda u kkp, a ako uzmemo u obzir  da je dosao sa nekim renomeom, onda cak i najjadnija

  • +1 2
Link to comment

znači, predstoji nam 23. utakmica sezone....ne sećam se sezone u kojoj smo imali toliko ključnih utakmica

 

e sad, pošto smo prethodne 22 utakmice sezone izgubili, ja se ne bih previše nadao bilo čemu

 

ovu utakmicu sezone ću ipak preskočiti.....eto kao neka vrsta pomoći, sve što sam gledao izgubili smo. šta ja znam, možda je u meni problem, možda sam ja kriv.

Link to comment

Jedan ispada. To je primorska

Pretposlednji igra playout. To je najverovatnije Borac. Mi smo tu samo da jedemo govna do kraja sezone.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Matovic placa iz svog dzepa terapiju placentom kod gospoje Marijane, vracaju se otpisani na paket, grizu mlade Francuze, Jaramaz do Zagorca, Zagorac za pobedu iiiiiiiiiiiiiiiiii er bol.

 

:D

 

Vise srece sledece sezone.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...