Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

ima još puno tekmi do kraja sezone.....ko zna kakvih ćemo se čudesa još nagledati

 

ako ima neko kome je stalo da KKP ne premine i ima ikakve realne mogućnosti da dela, sada bi bio pravi trenutak

 

ili da osnujemo fondaciju Spasi Partizan pa da probamo sami da prikupimo keš :)

 

 

Link to comment

 

 

opaa, i Sašo je izgubio živce, surprise, surprise......jebeš  mi sve ako ovaj kod nas ne počne da jede krvavi biftek i da proždire dve pakle dnevno i po litre rakije

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
On 28.6.2020. at 11:51, BlackGeorge said:

 

Što se mene lično tiče bude li otišao Trinki želim Ostoji da pojede svu limariju koju je u životu zavario.

 

Zamene za njega objektivno ne postoji ako ćeš da juriš rezultat.

 

I nemojte samo priču o Šćepanoviću kao treneru. Čovek je napustio Budućnost jer nije mogao da kontroliše ražnatovićeve kombinacije koji su bili nezadovoljni svojom minutažom i ulogom.

Meni "Šćepanović" priču Ostoja neće prodati a verujem ni njemu. Nije valjda lud da doživi deja vu.I

 

On 28.6.2020. at 19:30, April said:

Ma dajte

Ode Trinki, raspadne se KKP. Važi.

Imaćemo tim koji igra zajedno drugu sezonu, motivisan trofejima koje su mu uzeli. Koliko je napredovao Pejdž u drugoj sezoni, isto toliko mogu da napreduju svi. Za neke od njih, poput Jareta, čak i ne znamo gde je granica.

Zaboravljate da Robija pauzira sezonu i da možda koncipira stvari iz senke, ima koga da preporuči, pozove i predupredi fejlove poput Pejnersa i debelog Parahuskog.

Zašto bismo gledali preko plota? Mi smo KKP, valjda se tradicija, štof i network podrazumevaju i ne zavise od jednog čoveka. Biće sve ok, drhtaće tribine i svi koji nam se nađu na putu.

Sent from fav toy
 

 

I tako ...

Link to comment
 
I tako ...
Sve si bio u pravu dobri moj Đorđije

Samo jebo ti taj KKP kome sezona visi na hoću-neću Trinkijerija.

Debeli na vreme skapirao kuda plovi ovaj brod i paljba

Sent from fav toy

  • Tužno 1
Link to comment

Pa ruje bi svakako morale da nas dobiju doma. Ovako  im se samo povecava pritisak, ulazi voda u usi i namece imperativ. 

 

Samo da Saso jos malo dotegne i vraticemo se ovenacni slavom

Link to comment
47 minutes ago, ZokiAsov said:

Pa ruje bi svakako morale da nas dobiju doma. Ovako  im se samo povecava pritisak, ulazi voda u usi i namece imperativ. 

 

Samo da Saso jos malo dotegne i vraticemo se ovenacni slavom

nie u tome stvar, vec sto ce im pod must win biti i utakmica u bg-u, sto samim tim implicira da ce i vama to biti must win..

oni sa dve pobede protiv vas fakticki zavrsavaju posao za prelazak dalje, posto ce im onda trebati samo jos jedna pobeda od dve kuci.. 

Link to comment

Nije mi jasno kako očigledne stvari promiču. Dobili smo Trenta 30 razlike, naravno da je dobro što je Trento dobio Kubana. Mislim u suštini nam je svejedno da ovom igrom i timom ali generalno u nekoj norm situaciji bi bilo odlično. To što Kuban kao nešto mora je totalno nebitno ako ne može

Link to comment
16 minutes ago, theanswer said:

Nije mi jasno kako očigledne stvari promiču. Dobili smo Trenta 30 razlike, naravno da je dobro što je Trento dobio Kubana. Mislim u suštini nam je svejedno da ovom igrom i timom ali generalno u nekoj norm situaciji bi bilo odlično. To što Kuban kao nešto mora je totalno nebitno ako ne može

sam si dao odgovor..

svakako bi dosli ladjare na utkamicu u bg, da su juce dobili, sada se to dal kuban nesto moze ili ne moze ne odnosi na njihove meceve mimo vas, vec na meceve protiv vas takvih..

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Šuška se da je Mekintajer pred odlaskom.

osecam da ce da ode u nekog abaligasa i da nam saspe 37 poena prvom prilikom

 

nadam se da nece nikoga dovoditi. valjda su shvatili da se selekcija vrši leti, a zimi doselekcija ako baš mora

 

znači, da Lončaru bude lakše, kad je vrućina i nosiš kratak rukav vreme je za dovođenje igrača. kad nosiš jaknu, nije

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

U ovom sistemu u ovoj situaciji ovaj dečko nije sposoban da uradi ono što se od njega očekuje.

Nisam optimista ni glede Perkinsa, čim mu je izašao na full pres mučio se sa prenošenjem lopte. Al ajde, tek je druga tekma.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...