Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Trinki bi ostao da su mu ispoštovali želje. Otkaz mu je visio i u toku prošle sezone jer je "mnogo izvoljevao". Čovek je lepo pitao da li ovi hoće EL tim ili ne, dobio odgovor i otišao.

U klubu postoji nekoliko struja i svaka radi za sebe. Najjača je ona koja je u tom trenutku u milosti AV. Svako ima svoje igrače u svim kategorijama, svoje trenere, svoje Tegije, svoje Janjičare, pa tako kada dođe do promene trenera svaki mudonja za sebe pregovara sa različitim trenerima i menadžerima. Jedan od njih je razgovarao i sa Milojem, ali ga je ovaj odbio, isto kao i Džile i još neki. Koliko god voleli Partizan normalni ljudi neće tu raditi. Pritom nisu problem samo esenesovci u upravi koji imaju svoje zadatke koji nisu sportski, već i neki bivši igrači. Toliko različitih struja sa različitim ciljevima da ne znaš ko ti šta misli, i zbog toga je bolje ili raditi u zdravijim sredinama ili jednostavno ne raditi.

Kako sada stvari stoje od sledeće sezonetm trener će nam biti Kesar (ili tako neki što dovoljno govori o ambicijama) i novi plej stiže iz Amerike.

 

Novi plej iz Amerike 

 

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Ostoja je delegiran da radi na stetu kluba ali svejedno neka druga struja moze da dovede trenera od pola miliona koje Ostoja mora da nadje i isplati. Ostoja pak iz losih namera pristaje da daje i svoj novac tako sto i njegova firma sponzorise klub. Takodje pristaje da tom treneru ispunjava igracke zelje i skartira skupe igrace poput Parahovskog i Pejnersa jer se trener zajebao i da mu dovodi nove jer je delegiran da radi na stetu Partizana.
 

 

ne, najbolje da su naprednjaci negde delegirani da bi radili u korist toga gde su delegirani   :D jer poznato je da tamo gde stigne naprednjacki menadzment cveta cvece i nizu se uspesi.

bice dobro ako partizan nakon ostoje sacuva adresu i pib. mi nismo uspeli da prezivimo jednog  drugog sadasnjeg naprednjaka - vesica.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Btw kad sam pričao da navijači nisu Vučićevu nego od nekog drugog smejali mi se sa one strane brda

 

mozda je tacnije reci da su bili av dok su svi bili zajedno...sad kad su se podelili vidimo hajku na postene grobarske glave :D 

jedino ne mogu da rascivijam, jel su diksi i nesa sad na istoj strani, posto sam ih kontao kao razlicite

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

mi nismo uspeli da prezivimo jednog  drugog sadasnjeg naprednjaka - vesica.

Ali zato vrlo dobro preživljavate od kada vam vrhovni naprednjak vodi i finansira klub, preko svog izvršioca poslova Čovića.

Link to comment
 
ne, najbolje da su naprednjaci negde delegirani da bi radili u korist toga gde su delegirani   [emoji3] jer poznato je da tamo gde stigne naprednjacki menadzment cveta cvece i nizu se uspesi.
bice dobro ako partizan nakon ostoje sacuva adresu i pib. mi nismo uspeli da prezivimo jednog  drugog sadasnjeg naprednjaka - vesica.

Naravno da rade u korist Partizana. Eto i taj Papic je sns i dao je svojih pola milke za trenera, svakako ne da bi nastetio klubu. Lupetas kao po obicaju, cuj da li ce posle Ostoje ostati nesto... Pa odavno ne bi nicega ni bilo da nema dotoka drzavne love.
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:


Naravno da rade u korist Partizana. Eto i taj Papic je sns i dao je svojih pola milke za trenera, svakako ne da bi nastetio klubu. Lupetas kao po obicaju, cuj da li ce posle Ostoje ostati nesto... Pa odavno ne bi nicega ni bilo da nema dotoka drzavne love.

 

Ne bi bilo ničega da nema dotoka državne love, a ovako će biti debeli minus sa dotokom, a trofeja 0. To što je neki naprednjak reketiran i što je morao da da svojih pola milke (a prethodno je zaradio 50 milki u sns kombinama) kao što vidimo ne znači ništa, trener je zapalio prvom prilikom. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...