Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

jebotepatak, ovo je neka skrivena kamera..., zagor, mika, cmm... ovo ne more biti stvarno 

 

za trenutak se uplaših da smo dali trojku sa zvukom sirene i da slijedi neumitni smak svijeta, ali sudije su spasile stvar! :thumbsup:

Link to comment

ma ovaj tim nema trunku samopouzdanja, oni ne veruju da mogu bilo koga da dobiju.....a ne dobijaju bilo kakve impulse u tom pogledu ni spolja. navijača nema, stručni štab očigledno da ne zna kako da ih digne, organizatrori zločinačkog poduhvata, Ostoja i drugari, sad se verovatno bave time kako da ubede javnost da je kriv neko drugi

 

ako je smrt neminovna neka dođe brzo.....samo da ne bude ova agonija....loša beskonačnost

  • +1 1
Link to comment

Ko da nije dovoljna muka sto pratimo ovaj spektakl jos nas i reziser zajebava

 

 

Kakva minijatura rasona u trecoj cetvrtini

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Ja sam za ovu sezonu završio sa gledanjem ovih bednika. Jedno je da ne znaš, drugo je da ti skidaju 6x loptu i da se ne zalažeš, govnjiva motka treba ovde da radi, od uprave do poslednjeg igrača. 

 

Ovi prosto vape za jednom posetom na treningu jednog momka sa kačketom. 

Edited by theanswer
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Ovi prosto vape za jednom posetom na treningu jednog momka sa kačketom. 

Nova.rs danas udarila na njega, a nije da su objavili da se nešto konkretno novo desilo.

Link to comment

ma mi smo iz EK ispali i pre tekme sa Trentom.....u ovakvom stanju mi ne bi prošli grupu u kojoj su Studentski centar, Rabotnički i Helios

 

iskreno, pojma nemam šta raditi do kraja sezone.....ovo je beyond repair

Edited by Ted
Link to comment

Hajlajt mi je trifunovic koji ide na ulaz koji zavrsava sutem preko glave dok mu je kos iza ledja

 

Imao je partizan zilion losih utakmica, ali ne znam da je ikad izgledao ovako amaterski

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...