Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

22 hours ago, pbg12345 said:

evo prilike da se obnove casovi ljubavi

https://www.eurobasket.com/Bosnia/news/660989/Branislav-Djekic-leaves-Spars

 

visestruki osvajac medalja sa reprezentacijom srbije, igrac sa el iskustvom, igrao na fajnal foru, ma upisao se na f4

ume jako i do samog kraja i za 2 i za 3, u odbrani zid!

lud je ostoja ako vam ne vrati ovog bivseg igraca :fantom:

 

 

  Reveal hidden contents

sto je on propao i nikad se nije izdigao?

ne secam se da je imao nekakve teze povrede

jeste mekan u pm i nekako bez energije, makar ga se tako secam, ali jebemu bilo je tu daleko vise talenta od igranja po makedoniji i bosni

 

 

Mislim da je samo bio neozbiljan i lenj, visok, tanak, mekana ruka, talentovan, za mladog kosarkasa ne mozes bolje karakteristike pozeleti. Ali trebalo je napumpati malo mase i stasati, a on nikada nije napravio taj iskorak. Moguce i da nije imao mentalni sklop za profi kosarkasa, moras biti malo bezobrazan i drcan, zajeban u basketu, ovaj mi deluje tunjavo, ko dobrica (to sve samo na osnovu onoga kako mi izgledao na terenu i TVu, mozda nije istina).

Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Moguce i da nije imao mentalni sklop za profi kosarkasa, moras biti malo bezobrazan i drcan, zajeban u basketu, ovaj mi deluje tunjavo, ko dobrica (to sve samo na osnovu onoga kako mi izgledao na terenu i TVu, mozda nije istina)

el neko reko Čubrilo? :unsure:

Link to comment
36 minutes ago, goofs said:

 

Mislim da je samo bio neozbiljan i lenj, visok, tanak, mekana ruka, talentovan, za mladog kosarkasa ne mozes bolje karakteristike pozeleti. Ali trebalo je napumpati malo mase i stasati, a on nikada nije napravio taj iskorak. Moguce i da nije imao mentalni sklop za profi kosarkasa, moras biti malo bezobrazan i drcan, zajeban u basketu, ovaj mi deluje tunjavo, ko dobrica (to sve samo na osnovu onoga kako mi izgledao na terenu i TVu, mozda nije istina).

 

Citiraću jednog bivšeg forumaša, sa predstavljanja tima na Kališu, ja mislim za sezonu 2009-10. ili sledeću, koji je Đekari uputio sledeće reči, parafraziram: "Tebi bi mogla malo da porastu muda"

Link to comment

Odgledao i ja "Casove ljubavi".

 

Nije los dokumentarac, ali imao je potencijala da bude mnogo bolji. Delovi sa dva Dula su odlicni, ovi ostalo onako, pomalo skrajnuti. Bilo bi vrh da su nasli negde i Boa i Robertsa, Alexa i Veselog za intervju. Ostoji kofu govana jer se samoguzio da udje u ovaj film.

Ali nevezano za to, jako lepo podsecanje kakav rolerkoster je bila ta sezona, sta smo mi proziveli, ne znam hocemo li ikada ista slicno proziveti. Prosla sezona je imala potencijal da bude nesto slicno, ali je otkazana, a i zivot zajedno sa tim, i sad smo nazad u buli.

 

Jos par crtica - Vlada Jovanovic je mnogo dobar lik, za na leba da ga mazes. Mozda nije vrhunski trener, ali dobar covek, i mislim da mu specificno okruzenje u Megi vrlo odgovara i da ce biti uspesan.

Sta god mislili o GTRu, oni grafiti po Beogradu su fenomenalni, bas mocan i lep street-art, kamo srece da nam je grad isaran vise takvim slikama a ne "Djole VIII4 PFC".

Jebeni Cildres i jebeni erbol Teo.

Link to comment

GTR su se slizali sa južnom tribinom, verujem ne potpuno dobrovoljno, i zbog toga su izgubili kredibilitet poslednjih meseci. Rekao bih da to i sami znaju, pošto nikad nisu bili manje aktivni.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...