Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

12 hours ago, Shaq said:

ma bitno je da se avansno opljune, i da se naglasi kako se nad njima vrsi aparthejd.. a igrac cv-a ko i goss, plus placeno i obestecenje..

ovaj bi i nama bio pojacanje, a kamoli njima sto su im vezane ruke i noge.. :fantom:

E jebi ga bas, igrac iz Gljivica je pojacanje za EL, a igrac iz Valensije je spanski Filip Covic. 

  • +1 1
Link to comment

kolko ubiste sa tim gljivicama

ajde da je covek proveo celu karijeru tamo pa da ima nekakvog smisla

mos misliti odigrao kosarkas iz usa po dolasku u evropu par meseci u poljskoj

kao da nije bezbroj njegovih zemljaka koji su dolazeci u evropu zaglavili i u daleko slabijim ligama i klubovima od poljske i gljivica, a kasnije imali odlicne karijere sto u el, a vala ne mali broj stigao i do nba

ako vec treba insistirati na tome gde je prethodno igrao, onda pominjanje gonzage vec ima daleko vise smisla

 

filip  covic nije kosarkas, porediti bilo kog profesionalnog sportistu sa njim se moze samo iz zajebancije

  • +1 1
Link to comment

Ma zajebavam malo Shaqa, naravno da to odakle igrac dolazi ne mora nista da znaci. Uostalom, u trenutnom rosteru imamo primere da dobra pojacanja mozes da dovedes i iz druge italijanske lige.

Link to comment

ma nisam ni imao nameru tebi da se obracam, nego su te gljviice pomenute bezbroj puta, kao da je to nesto sad pa bitno kad su u pitanju igraci tek stigli iz usa

Link to comment

Odgledao Časove ljubavi. 

 

:heart:

 

Baš smo veliki klub. Ta sezona mi i 10 godina kasnije napravi lom u glavi, vraćam film kako sam je proživljavao - u trenutku fajnal fora sam se zatekao na zapadu Nemačke, oooozbiljno sam razmišljao da zbrišem sa redovnih zaduženja i krenem 500km zapadno, ali kad to nisam radio u osnovnoj školi, kasno je bilo da se kasno menjam. Znam samo da sam pizdeo što ne uspevam da gledam utakmicu sa Olimpijakosom i da sam se nekako dovijao da SMSom dobijam vesti. I onda su vesti na kraju bile kakve su bile, je li.

 

I sve u filmu osim jebenog Ostoje je ok. Zaslužio je Dule ovakav omaž. A tek što me svaki put spuca Mišina smrt- tužno je što se u Pioniru ili Areni nismo od njega oprostili.

 

Edit: zanimljiv je detalj kada Dule i Danilović prepričavaju Lamonikino većanje hoće li se priznati Mekelov šut ili ne. Dule kaže, otprilike, Lamonika je Paskvalu rekao da naginje ka tome da je lopta regularno skinuta, ali u tom trenutku odluka nije konačna, Dule diže ruku sa pesnicom, signalizira publici da je sve gotovo iako realno nije, Lamonika mu govori, meni karijera zavisi od ove odluke, šta to radiš,, Dule mu odgovara da i karijera njegovih igrača zavisi od te odluke, itditd. Danilović sa druge strane priča kako je tu bio samo da spreči da Dule ne napravi neku glupost. Mislim da nismo imali priliku da ovo čujemo ranije.

Edited by pacey defender
  • +1 1
Link to comment

evo prilike da se obnove casovi ljubavi

https://www.eurobasket.com/Bosnia/news/660989/Branislav-Djekic-leaves-Spars

 

visestruki osvajac medalja sa reprezentacijom srbije, igrac sa el iskustvom, igrao na fajnal foru, ma upisao se na f4

ume jako i do samog kraja i za 2 i za 3, u odbrani zid!

lud je ostoja ako vam ne vrati ovog bivseg igraca :fantom:

 

 

Spoiler

sto je on propao i nikad se nije izdigao?

ne secam se da je imao nekakve teze povrede

jeste mekan u pm i nekako bez energije, makar ga se tako secam, ali jebemu bilo je tu daleko vise talenta od igranja po makedoniji i bosni

 

Link to comment
22 hours ago, krkipfc said:

 

 

Na ovaj dan!

To je ona tekma kad su svi pogrešno mislili da im treba veća pobeda od trenutnog rezultata, pa je Dule crtao akciju za poslednji napad iako nam je odgovaralo da istekne vreme.

  • +1 1
Link to comment

Divac, Đorđević, Savović, Grbović, Pecarski, Nakić, Paspalj, Obradović...

 

Sistem bio sličan današnjem - 8 šampiona svako sa svakim 14 kola pa F4. Partizan bio ubedljivo prvi u grupnoj fazi, obezbedio F4 nekoliko kola pre kraja pa poslednja 3 kola igrali rekreativno. Na F4 zna se šta je bilo.

Link to comment
17 minutes ago, April said:

Danas me ispred Saborne obasjalo lice Obradović Željka.

 

To ne može biti slučajno.

jab mu zapevao

 

”čekam tebe da ostvarim

jedan davni san

darivaću sve što se daruje

sve zaljubav, sve za ...”

:violin:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...