Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Vise njih kenjasut za tri nego sto mi ne znam kako lose branimo.

 

CMM se zabija u pun reket umesto da  sutne trojku kad mu je najblizi protivnjicki igrac udaljen pet metara.

 

Markus izgleda nece ulaziti, sto nas dovodi do brojke od pola sutera u sastavu.

 

Kao i obicno, kolju nas Mozlijevi brzi faulovi. Plus 11 smo u 4 minuta  s njim na terenu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

jel vam se ovo vraca jaramaz?

 

pun pogodak ako da

 

on mi je nekako igrac od kog najvise ocekujem iz te generacije, od nasih koji vec nisu na najvisem nivou

steta sto ga toliko jebu povrede

Link to comment

Jare mi je najviše nedostajao ove sezone. 

Svi su počeli da nas brane usko, puštaju da bacamo cigle pa ako krene da nas kenja nešto menjaju al posto nas retko kenja onda ovako drže.

 

Šteta ako ovaj goins ne dodje, treba nam neko ko ume da šutne tri i da doda loptu

Link to comment

vidim, pošto nema pojačanja, Filipovski je rešio da nas pojača odsustvom nekih, tipa Zagorca

 

Jaramaz u elementu.....ako mu se još neko priključi ovo bi trebalo rešiti lagano

 

 

Link to comment
12 minutes ago, BWA said:

Opet nesportska.

Ovaj Marić ako je ikad u karijeri imao 8/8 sa linije bacanja, siječem ga.

:D da ne trazim sad, mozda je pred kraj utakmice ukenjao, ali vrlo slicno je imao i protiv borca 7/8 ili 8/8

isto sam razmisljao kao ti sad

  • Haha 1
Link to comment

Kakvi se faulovi sviraju Mozliju u ABA ove sezone. Ima li ikoga da zastiti coveka?

 

Neverovatno je da je Split jos uvek u igri, ovo je utakmica za 20 razlike.

 

Link to comment

na stranu ova utakmica, odgledao sam par intervala po par minuta

generalno, sudije u aba imaju bas jadan kriterijum

cesto se ne moze igrati kosarka od njih, posto sude svaki pogled na protivnickog igraca

Link to comment

prilicno znacajna pobeda za vas

:bujaka: direktnom pobedom protiv konkurenta blizi ste opstanku :bujaka:

 

mislim da bi veceras trebali navijati za mornar protiv igokee, i da ce se u krugu partizana, mege, cedevite i igokee traziti 4ti za PO, a da su zvezda, buducnost i mornar prilicno sigurni, sto po rezultatima, sto po prikazanom

 

Link to comment

Uopšte više i nije važno da li tim bojkotuje Kodija ili se on jednostavno ne uklapa; ovako dalje ne ide. Plaćamo ga ozbiljno, a utakmice nam dobijaju Jare i Trifa.

Sent from fav toy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...