Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Da jbg, smorio sam se pa sam se preterano nasrao. Jeste CSKA bila dobra utakmica i biće ih još. Meni večeras deluje da ih neće biti mnogo, nadam se da grešim, ali meni i dalje nekako dosadno. Možda je i do odsustva publike, možda i do mene.

Link to comment
41 minutes ago, renne said:

:frust:

i to sa ogromnom razlikom

jebo nas obrajant da nas jebo

 

O'Brajant nije problem, problem je poremecena hijerarhija u ekipi koju Obradovic mora pod hitno da postavi. On je odlican igrac i isporucio je veceras sa solidnim procentima suta, mada sam ja imao utisak veceras da je sutnuo svaku loptu koju je dobio. Mora ponovo da se veci procenat napada zavrsava spolja, od ekipe koja je sibala trojke kao nenormalna dovodjenje JOB-a je dovelo do toga da osim Lojda vise niko skoro i ne pokusava da sutira spolja. Ne moze krilni centar da sutne 20 lopti na utakmici osim ako nije Tim Dankan iili tako neka zverina. Recept za njegovu igru su one dve akcije kad je izbacio dve lopte za trojke Voldena i Kuridze, lopta dole da igra ledjima ili pop, svaki put kad krene u dribling licem prema kosu dobijem jednu sedu u bradi.

 

Takodje, imam utisak da Hol ne treba da bude na parketu kad se zavrsavaju utakmice. Covek jednostavno nema kvalitet za ovaj nivo kosarke, moze da bude odlican back-up plej ali kad stisnu odbrane sve sto radi je da drka 15 sekundi loptu i na kraju je prosledi nekom a da nije stekao nikakvu prednost.

 

On the bright note, kapiten popio vaspitno-popravnu.

Link to comment

Pa jeste dosadno kad gledaš šuterski trening dva igrača dok ostali trče gore dole i pitaju se čemu služe. Možda Salo želi da ovoga sada isforsira što više da bi ušao u formu, ono silovanje u prvom poluvremenu gde je završavao jedno 5 napada zaredom tako što dobije loptu na 7 metara pa sam kreće da izmišlja- to se igra u finišu utakmice kada je jedan igrač vruć i daje mu se lopta da rešava. Ovakvo razigravanje JOBa nauštrb ekipe i ekipne igre, i hemije, nisam očekivao.

Link to comment

Prvo u Koper, pa iz Kopra busom za Lion. Idiotski. Za Koper su mogli da pošalju Uskokovića, Radanova, Borišu, Simona i kapitena, da odrade tu utakmicu, a ostali direktno iz Minhena u Lion.

Link to comment

Saletu da neko javi da nema NBA ekipu, a da nismo ni Makabi ni Armani pa da igramo samo ISO košarku. Niti ima igrače za to niti ume da postavi igru za tako nešto.

Link to comment

Jebo ih Brajant i njegov vrhunski individualni trening,razjebao je i ono malo hemije u timu.

Dve akcije moćni Saša nije uspeo da uigra za sve ovo vreme,bravo majstore.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Je l' ovo prvi put u istoriji domaće košarke da nijedan srpski igrač nije dao ni poen?

 

Nije samo problem u poenima, nego čemu oni zapravo služe. Dobrić uđe, opali trojku, izađe. Davidovac taman što je zaličilo da nalazi neko svoje mesto, dođe JOB i izgubi ga, i sada se opet traži po bespućima spoljnih pozicija za koje je prespor. Kuz je zasađen u reketu ali ne služi ničemu. Sada zvuči kao sf podatak da je on u EL nekad imao 10 ppg, nadam se da je Joviću dao bar pola para koje je uzeo Realu. Kuridža nešto pokušava da ugura pošto jedini u timu može nešto da odigra leđima.

Kao da su domaći igrači nužno zlo, kojima Salo u suštini ne veruje. Nisu oni neka klasa ali nisu baš ni takav krš da bi bili svedeni na puko popunjavanje rostera.

  • +1 1
Link to comment

Opet mantre o domacim igracima, kao da smo farma za reprezentaciju a ne profesionalni klub. Ovaj licni obracun JOB-a i Lojda ko ce vise puta da sutne izjebao je ceo tim na ove dve utakmice, verovatno najvise Voldena koji je i sinoc i u Moskvi preorao parket da bi se O'Brajant ispucavao i gubio lopte kao na traci. Ocekivao sam da ce biti mucenja dok se O'Brajant uklopi u tim jer je on i doveden da trosi mnogo lopti i da se mnogo akcija igra za njega ali dok mi njega uklopimo pola tima ce da zaboravi kako to izgleda imati basketaru u rukama. Ova dvojica su sinoc ispalila 29 suteva, ostatak tima 25, to bi bio problem i kada bi selekcija tih suteva bila mnogo bolja nego sto je bila sinoc. Ko bi rekao da ce jedan igrac toliko da poremeti kretnje u napadu, prakticno moramo ispocetka da pravimo napadacke setove kao da smo se vratili u pripremni period.

 

Sudeci po minutazi sinoc lutanje ce da se nastavi jer imam utisak da eksperiment sa Tejlorom nije prosao i da se traziti drugi plej nakon sto istekne njegov dvomesecni ugovor. Ako on sinoc nije igrao zavrsnicu pored onakvog Hola koji je sluzio samo da tapka loptu 18 sekundi i doda je Lojdu ili O'Brajantu da igraju jedan na jedan onda ne znam kada ce igrati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...