Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Nadam se da me nece opet neko pogresno shvatiti. 

Ako zelimo da napadnemo EL i da nam igraci kao Bjelica i Kalinic budu dostupni, na celo kluba mora da dodje neko kao Andrej Vucic.

 

Kalinicu, koliko ti nudi Valensija, Real? Pa oko 700k. Odi sine ovamo, evo 800.

Ne moze EL da se napadne sa Covicevih max 300-400 za igraca. To je goli kurac.. treba nam iskorak.

 

 

Lucicu, koliko imas u Bajernu? :) dodji i ti, ljubi te bata. :)

 

daj Jaramaza, Ivanovica, samo da prsti  :)

Edited by Banjo
Link to comment
35 minutes ago, booyaka said:

Čović je inženjer Zvezdinog uspeha, koliko god to nekog bolelo. Titule su se osvajale i bez Radonje.
 

 

Koliko god to nekog bolelo. Lol 

Pusti harpera da progoni veštice, on to bolje radi, ti si amater.

Link to comment

Ovo je fan topic kluba, a ne hate, samo da podsetim.KK Crvena Zvezda upravo prolazi kroz svoj najsjajniji period.
Rezultati su ono što ostaje zapisano, sve ostalo odnese vetrić.

Link to comment

Po hiljaditi put žvaćete iste teme i po hiljaditi put vrijeđate jedni druge, jeste da sam ja tolerantniji kad je mala svađa među prijateljima i familijom u pitanju nego provokacije u vidu preskakanja plota, ali evo molim i apelujem da prestanu lična podjebavanja, neće mi biti mrsko da pogazim sopstvene principe. 

Link to comment

Realno bezveze je ispala sva ova diskusija danas, besmisleno zatrpavanje topika ničim, moglo bi sve da se obriše. Samo treba napraviti razliku- ja sam se bavio temom i izneo mišljenje, a onda je čovek skočio na to mišljenje , počeo ko zna koji put  da deli dijagnoze, mizantropi, cinizam, lične frustracije. Tako da nisu svi jednako krivi za ovo useravanje.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Banjo said:

Nadam se da me nece opet neko pogresno shvatiti. 

Ako zelimo da napadnemo EL i da nam igraci kao Bjelica i Kalinic budu dostupni, na celo kluba mora da dodje neko kao Andrej Vucic.

 

Kalinicu, koliko ti nudi Valensija, Real? Pa oko 700k. Odi sine ovamo, evo 800.

Ne moze EL da se napadne sa Covicevih max 300-400 za igraca. To je goli kurac.. treba nam iskorak.

 

 

Lucicu, koliko imas u Bajernu? :) dodji i ti, ljubi te bata. :)

 

daj Jaramaza, Ivanovica, samo da prsti  :)

 

Hvala, ne treba. Jedan veliki srpski klub vec imate, nema potrebe da posedujete i drugi.

  • -1 1
Link to comment
16 hours ago, booyaka said:

Ovo je fan topic kluba

 

To već ima na RSB forumu, želje čestitke i pozdravi.

 

Ja ovaj topik nisam tako shvatio.

  • +1 1
Link to comment

Podkast za Zvezdinim sportskim direktorom Nemanjom Vasiljević.
Inače sam stalno viđao ovog lika u prenosima kako sedi za zapisničkim stolom i pitao se ko je i šta radi. I nervirao me njegov stajling. :D
Tada je bio delegat Evrolige, a poslednje dve-tri godine je sportski direktor.

Ima zanimljivih stvari za čuti oko organizacije kluba i, što je za PPP posebno zanimljivo, o radu sa mladima, uslovima koje imaju i slično.
 

 

Link to comment
On 8.6.2021. at 0:09, harper said:

 

Hvala, ne treba. Jedan veliki srpski klub vec imate, nema potrebe da posedujete i drugi.

Oba imaju, brate harper. Oba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...