Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

28 minutes ago, Jozef K. said:

Naravno. Jedina greota je da ostane kod Čovića. Sve drugo je bolje za njega.

 

Da, vidim da je Borisha progledao u Megi. Ne zanosite se.

 

Malina rekreativno doveo ekipu na izlet u Beograd. Super su mu klinci i ovaj gaucos ali, jebi ga, kad Zvezda na momente zaigra odbranu sav taj sarm zavrsi kao egzibicija na granici cirkusa. Morace Borac ozbiljno da se pojacava u reketu, nije Zvezda neki reper za njih ali bas nista nemaju unutra otkako je Miletic otisao.

Link to comment
5 hours ago, assignment said:

Juniori KK Crvena zvezda mts savladali su Žalgiris sa 65:63 u utakmici drugog kola ANGT Evrolige.

 

Gledao sam dobar deo utkamice... Mali Topic opasno napreduje i prava je milina gledati ga. Od ostalih, Saranovic je intresantan igrac, ima taj neki dobar stav na terenu Nije siledzija, a opet uvek bude i najefikasniji i popuni sve kolone statistike. Intresantan je i Radakovic, a Matovic nece biti neki vrhunski kosarkas al kapiram da moye da bude igrac za neke EK ekipe... 

 

Zvezda ima samo 3 igraca 2003, dosta 2005, ostale ekipe su starije. Sutra sa Realom gde je realno da nas naguze.  

 

 

Sto se Borca tice i to sam malo gledao... u prvoj cetvrtini smo gadjali trojke 6/7, sve otvoreno ko na treningu... dalje me mrzelo. Da odradimo revans pa da vidimo dal s kim cemo u finalu...

Link to comment

zapravo je taj asvel sto nas je razvalio mladja ekipa

 

edit: a malo je falilo i real da izbace danas.

Edited by Joe D
Link to comment
9 hours ago, Shaq said:

obrni okreni, koliko vidim mi cemo finale igrati bez waldena i loyda.. :dry:

 

Trebalo je da ih pustimo da idu kući odmah posle aba, i da pošaljemo na odmor još nekog od domaćih veterana, a da se u ovom patrljku od kls plej ofa ubaci neko od mlađih igrača, bilo neki junior ili neko iz fmp-a, npr Lazarević ili Pecarski. Da malo treniraju sa prvim timom, odigraju ovo malo utakmica, bilo bi neke vajde. 

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Trebalo je da ih pustimo da idu kući odmah posle aba, i da pošaljemo na odmor još nekog od domaćih veterana, a da se u ovom patrljku od kls plej ofa ubaci neko od mlađih igrača, bilo neki junior ili neko iz fmp-a, npr Lazarević ili Pecarski. Da malo treniraju sa prvim timom, odigraju ovo malo utakmica, bilo bi neke vajde. 

 

 

Skoro svakom igracu je u karijeri vazno da osvoji neki trofej, da to proslavi sa saigracima i da te trofeje drzi na vidnom mestu posle kraja karijere kako bi se podsetio svojih igrackih dana. To sta mi navijaci iz fotelje mislimo o tim takmicenjima je nevazno, igracima koji ih igraju je vazno. Nikakve vajde ne bi bilo za Lazarevica i Pecarskog da na 6-7 utakmica upadnu u tim s kojim ne treniraju da bi igrali protiv ekipa protiv kojih su vec igrali ove sezone u svojim timovima. Da i ne govorim o tome da su njih dvojica u tim svojim timovima poceli i ovo takmicenje i odigrali par utakmica. Hocete da pravite cirkus od domacih takmicenja a onda se vajkate sto su takmicenja takva kakva su.

 

Mozemo da komentarisemo citav koncept Zvezde, kako je sastavljen roster i da li je od pocetka trebalo neki igraci da igraju vise a neki manje ili da neki igraju a neki da sede na klupi u odelu jer su odigrali svoje ali timovi treba da zavrse sezonu s igracima koji su tu sezonu i izneli. I zbog regularnosti takmicenja i zbog sanse svim igracima da podignu jos jedan trofej. Nama domaca liga i kup mozda sluze za sprdnju i podsmeh, igrac ako je pravi igrace svako takmicenje da bi ga osvojio ako moze.

  • +1 5
Link to comment

Uvek se setim Berona nakon onog četvorokoraka, nakon kojeg je vikao "I'm going home" :) stavljajući do znanja šta mu je u tom trenutku bitnije. U uslovima ovakvog igranja mislim da bi bilo bolje da je ovih mesec dana iskorišteno da se provere neki juniori + igrači fmp-a na koje se eventualno računa, ali ok, to je samo moje mišljenje, ne mogu da ulazim u to da li je i  koliko igračima i klubu stalo da po svaku cenu osvoje i ovo. Meni je zanimljivije da vidim neka nova lica. Da Borac nije ubacio ove klince + Gaučos, juče ne bih gledao utakmicu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Jeste, šestokorak.

A to "I'm going home" može da znači da je tim potezom zatvorio sezonu, što je verovatno i značilo, a ne "smučilo mi se više da igram, konačno mogu kući".

  • +1 4
Link to comment

problem je između ostalog i što se forma tempira za plejof Aba lige i tu  je maksimalno opterećenje i potpuno pražnjenje, tako da da taj dodatak igranja domaće lige u vreme kad im treba odmor sigurno nikome ne prija

Link to comment

Ovde imamo konstantan problem ljudi koji bi da gledaju juniore u profesionalnom timu.
Ako im se gledaju juniori neka gledaju juniorska takmičenja.

  • +1 2
Link to comment

srecom tu su drugi klubovi, napravice nekih igraca pa ce agilna uprava na celu sa nebojsom covicem imati od cega da napuni ergelu kako u prvm timu tako i u zelezniku

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...