Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Just now, hrkljush boys_2 said:

Ne bih ja dirao JOB-a, opraviće to Radonja, mislim da nam je u ovoj fazi neophadan i Hall u 12, pa ako ga budu mijenjali - budu, ali do tada može dati fin doprinos.

job bi bio koristan kad ne bi isao dalje od opanaka, al od toga nema nista.. utripovao je da je kd i ne pomaze tu ni cekic vise..

sto se tice halla, sta reci.. s obzirom da ocigledno ne planiraju da dovedu nikog, valjda ce sad prestati da igraju toplo hladno sa njim i da legit racunamo za njega.. posto poslednji rok za registraciju istice za 7 dana... a daleko bolja opcija je  i hall nego niko..

Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Kao što je bilo očekivano, Radanov nije igrao čim se Lojd vratio.
Lojd, JOB, Volden su core ekipe uz sve boljeg Dobrića. Očekujem Noko da će biti još bolji samo da ne pokušava da radi ono što ne zna jer to rezultuje izgubljenim loptama.
DeDa i Kuridža izgleda da su u kanalu, Kuzmića ne treba više ni komentarisati, a treba pohvaliti i kapitena koji poslednjih nekoliko utakmica igra racionalno i pogodi skoro sve što šutne.

polako, bice utakmica i prostora.. najbolje da se rizikuje u utakmici koja je jako bitna.. 

Link to comment
Ne bih ja dirao JOB-a, opraviće to Radonja, mislim da nam je u ovoj fazi neophadan i Hall u 12, pa ako ga budu mijenjali - budu, ali do tada može dati fin doprinos.
 
I da, majstoru Pullenu želim što brži oporavak.
Don't fix it if ain't broke
Link to comment

Jobu je svaki šut bio potpuno otvoren. Jel nije trebao da ih uzme? Mislim, kakav bi to igrač bio da ne šutira kad je sam? 

  Noko izgleda jezivo sa loptom u rukama, a još sam ja tripovao da mu je forte branjenje pika. Pošteno, od njega ne očekujem ništa, sve više od ništa je čist ćar.

 

Link to comment

Svi su mu šutevi bili rezonski, samo što je promašio prva 3, a onda pospremio druga 3, problem su kod njega ta zasrljavanja, kad uvede sam sebe u neke komplikacije, ne djeluje mi ni sebičan, kad je imao u vidiku saigrače uvijek je pokušao dodati. Dobra centarska tehnika, mislim prava poslastica za Radonju takav igrač.

Link to comment

Ma, kakvo diranje Obrajanta, to su čiste fantazije. Tip nam je jedan od glavnih igrača. Jeste donkele divljak, a pri tome nema elegantne pokrete i zanimljiva rešenja pa ga je teško voleti. Ne bih voleo da ga produže, ali nema šanse da ga sada oteraju /zamene niti bi trebalo to da urade.

 

Radanovu su Dobrić i Lazić glavni konkurenti a obojica igraju dobro. Moraće da se strpi i sačeka da oni malo padnu da bi dobio minute u bitnim utakmicama. Dosta dobrog je pokazao, ali se i vidi da je zelen za najviši nivo. Protiv Barse je napravio par nedopuativih grešaka u odbrani. Kako god, šteta bi bilo da bude potpuno skrajnut i nadam se će mu naći mesto ove godine, a za sledeću planirati tim tako da za njega standardno ima mesta.

Link to comment
19 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Svi su mu šutevi bili rezonski, samo što je promašio prva 3, a onda pospremio druga 3, problem su kod njega ta zasrljavanja, kad uvede sam sebe u neke komplikacije, ne djeluje mi ni sebičan, kad je imao u vidiku saigrače uvijek je pokušao dodati. Dobra centarska tehnika, mislim prava poslastica za Radonju takav igrač.

To je to. Dobar igrač koji ume da "zaglavinja" ponekad i koji estetski lošije izgleda nego što objektivno vredi. Osim divljine, nije nije ni neki skakač i bloker, ali nije sad Štimac level i kao da je zaglavljen između četvorke i petice, ali opet to znači da može da pokrije obe pozicije. U napadi osim tog slabijeg pregleda igre i nema ozbiljnu manu, a i jak je kao vo. Leđna tehnika i generalno završnica oko obruča su mu vrhunske, dobar šut, ume i da spusti lopti u dribling. Kao što rekoh, nije po mom ukusu, ali ako ga trener uklopi i drži pod kontrolom onda je vrlo dobar legit evroligaški igrač.

Edited by Heaviside
Link to comment
9 hours ago, Heaviside said:

To je to. Dobar igrač koji ume da "zaglavinja" ponekad i koji estetski lošije izgleda nego što objektivno vredi. Osim divljine, nije nije ni neki skakač i bloker, ali nije sad Štimac level i kao da je zaglavljen između četvorke i petice, ali opet to znači da može da pokrije obe pozicije. U napadi osim tog slabijeg pregleda igre i nema ozbiljnu manu, a i jak je kao vo. Leđna tehnika i generalno završnica oko obruča su mu vrhunske, dobar šut, ume i da spusti lopti u dribling. Kao što rekoh, nije po mom ukusu, ali ako ga trener uklopi i drži pod kontrolom onda je vrlo dobar legit evroligaški igrač.

 

Naravno da jeste legit evroligaški igrač, i to ne u smislu samo da figurira u Evroligi već i da bude protagonista u donjem domu Evrolige. Ima skilset za to. Ta priča o divljini je dosadila. Ne možemo da posmatramo košarku iz ugla Branka Lazića gde je jedini dobar šut otvorena spot up trojka. Postoje ljudi koji imaju talenat za još neki šut. Fadeaway, trojka iz driblinga, flouter, step back, to su sve legitimni šutevi u košarci koje ne smemo oduzimati onim igračima koji imaju talenat i samopouzdanje da ih šutnu. Oduzimajući takve šuteve oduzimaš i opcije ekipi kada ne prođu primarne akcije i gušiš igrače. Radonja je umeo da upotrebi 1 Kvinsija koji je po branko lazić košarkaškoj skali takođe divljak, znaće i sa Džonijem koji nije ta klasa kao Kvinsi u prajmu ali donosi dosta toga. 

Link to comment

Zanimljiv ovaj lik iz Mornara što kuka na mesarenje rukometaša Lazića. Lik pao s marsa, iznenadio ga sneg u januaru. Tek sad je saznao da je aba fizička liga u kojoj se često toleriše tuča i da onaj ko se na to ne prilagodi nema šta da traži. Još niko nije uzeo aba ligu sa balerinama, neće ni rip braća, pa mogu da se ljute na Radonju do mile volje.

Link to comment

Eh, a otkud onda redovno kukanje kako sudije u ABA imaju takav kriterijum da učine svaku utakmicu negledljivu, zbog velikog broja odsviranih faulova? 

Edited by Filozof manijak
Link to comment
34 minutes ago, Filozof manijak said:

Eh, a otkud onda redovno kukanje kako sudije u ABA imaju takav kriterijum da učine svaku utakmicu negledljivu, zbog velikog broja odsviranih faulova? 

 

Možda si pomešao kls superligu i aba, u kls-u je svaka negledljiva jer bude po 70 bacanja, u aba se često pušta tuča, posebno kada igraju ove jače ekipe između sebe, a posebno kada dođe plej of, tada je ulična tuča na sceni. Ako iz baletskog kluba Mornar kukaju već sad, onda bolje da i ne igraju plej of. Mada vidim da su angažovali Hamiltona koji je ozbiljna mrga, ozbiljno pojačanje za fajt, shvataju da sa Lukijem i Milkom neće daleko stići jer ima klubova koji će im oduzeti šut.

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni aba utakmice nisu negledljive zbog suđenja, a gledam u svakom kolu bar 4, ne svira se mnogo faulova. Kls superliga jeste negledljiva.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...