Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, FPLS said:

Pukl je teska attention whore, neretko vece djubre i od Javora.

Ali kurva dok im prilazi sa leđa daje im prvu tehničku, potom kad je prišao udara odmah i drugu. Ljigavo skroz.

Link to comment

i tako ni mesec dana od dolaska radonje, od ekipe koja je bila u rasulu plus ove povrede, dosli smo do toga da u el skupo prodajemo kozu da tako kazem a u abi se pobeda ne dovodi u pitanje..

 

jab sad poptisao da dovedemo stimbaru umesto joba i kuzmica, nervirao bi se i dalje al bi to bilo 40% sekiracije manje nego sada a i ucinak na terenu bi bio nesto bolji..

videli smo i  sad na kraju da job ne slusa to, i da ga briga za pobedu, njemu je samo bitno da ispaljuje suteve itd i tome slicno..

 

pulenu brz oporavak

Link to comment

Rutinski kao što i priliči regionalnom powerhouse-u.

 

Ali kako je Radonja opravio Dobrića, da ne veruje čovek. Očekivao sam da timski budemo mnogo bolji pod Radonjom ali ne i da će Dobrić da igra ovako, a i Lazićeve partije me iznenađuju. Noko mi se ne sviđa nešto za sada ali dugo je pauzirao, biće bolji valjda. Kuzmara je očajan ali za JOBa preterujete. Ni meni se ne dopada, kakav Štimac umesto njega, koji vam je? Umesto Kuzmića može. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Ne bih ja dirao JOB-a, opraviće to Radonja, mislim da nam je u ovoj fazi neophadan i Hall u 12, pa ako ga budu mijenjali - budu, ali do tada može dati fin doprinos.

 

I da, majstoru Pullenu želim što brži oporavak.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Kao što je bilo očekivano, Radanov nije igrao čim se Lojd vratio.
Lojd, JOB, Volden su core ekipe uz sve boljeg Dobrića. Očekujem Noko da će biti još bolji samo da ne pokušava da radi ono što ne zna jer to rezultuje izgubljenim loptama.
DeDa i Kuridža izgleda da su u kanalu, Kuzmića ne treba više ni komentarisati, a treba pohvaliti i kapitena koji poslednjih nekoliko utakmica igra racionalno i pogodi skoro sve što šutne.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...