Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

30 minutes ago, FPLS said:

Sudjenje je bilo ono najsmrdljivije moguce... Ajde da se ne zamerimo ni jednima ni drugima, niko ne sme da se odlepi, po svaku cenu nek bude neizvesna zavrsnica... Da nije svirana ona perverzija od faula u napadu Voldena, bilo bi manje vise rutinskih 6-7 razlike.

 

Elem, nisam optimista glede Obrajanta... Prevelika je mrcina, a nije previse zainteresovan da stavi tu svoju telesinu u sluzbu ekipe...

 

Ovo me uzasno frustrira kod sudjenja u ABA ligi. Kako se neka ekipa odlepi na vecu razliku na ovim jacim utakmicama automatski se promeni kriterijum na njenu stetu. Ne razumem zasto to rade, kao da im je dosadno da sude utakmice resene pre kraja.

Link to comment

 

Mora se priznati da je malo simptomaticno da je Zvezda ove sezone u Evroligi samo jednom primila 80+ poena, a protivnici prosecno izvode 19 bacanja, onda dodje Partizan, izvede 40 i ubaci 85 uz skandalozan sut za 3 poena. 

Ne mislim da je bilo ciljanog navlacenja, ali su evidentno uvlacili vestacku neizvesnost u utakmicu. Tako je i Partizan naprasno vezao par licnih i usao u probleme sa faulovima kad je imao sansu da se malo odlepi u drugoj cetvrtini...

Link to comment
7 hours ago, FPLS said:

 

 

Valjalo bi i Trinkiju skrenuti paznju da se ne zamajava irelevantnim podacima... 

 

 

 

Ih, a to je kao isto... 38 i 41?

 

Generalno, deo mene se raduje kad god se svira protiv Čovića. Kroz ucene i pretnje, okrenuo je celu ligu protiv sebe, ne sumnjam da će da ishendluje suđenje kad bude trebalo i u tom smisu sinoć se nažalost desio tek incident. Nema njemu ko da se suprotstavi u ovoj organizaciji. Druga stvar je što incident ne mora baš protiv tima koji se na sav uragan u leđa već 10 godina hvata za glave na svaku odluku i dobija tehničke kao deo taktike.

 

I pored očiglednog problema na kecu, meni je idalje najjači utisak da bi na ovaj tim Kuzmić od pre 4 godine bio a perfect fit. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Uopšte ne kapiram šta radi Obradović,rotacije koje on pravi u toku utakmice su wtf i to radi od početka sezone. Šta će Lazić u završnici,čemu Simon u 12,neki igrač u naletu on ga klupira,jbmlga...Ne znam dal je jače kako je nacrtao poslednnu akciju il kako su ga igrači poslušali...

Inače,mrtva trka dal nam više treba PG ili C,grozni smo na obe pozicije.

Hol ne deluje da će uskoro da se vrati,tako da čvću reaguj.

Link to comment
4 minutes ago, Apollo Creed said:

Uopšte ne kapiram šta radi Obradović,rotacije koje on pravi u toku utakmice su wtf i to radi od početka sezone. Šta će Lazić u završnici,čemu Simon u 12,neki igrač u naletu on ga klupira,jbmlga...Ne znam dal je jače kako je nacrtao poslednnu akciju il kako su ga igrači poslušali...

Inače,mrtva trka dal nam više treba PG ili C,grozni smo na obe pozicije.

Hol ne deluje da će uskoro da se vrati,tako da čvću reaguj.

 

kazu upuceni da ce hol biti ok

Link to comment

obrno okreni, nnoko je bio ozbiljan udarac, ko sto sam vec rekao on je treba da bude medj visokim sto je loyd medj bekovima, prakticki dve kradje + ostatak skromnog sastava..

zdrav nnoko>terry+o brayant

:fantom:

Link to comment
12 minutes ago, dragance said:

Teranje sa topika? A ne smeta ti kada ista sranja bljuješ na “našoj” strani? 

 

Ovde treba da stoji moj odgovor tebi, posto nemam nameru da zalazim u Arkham Asylum.

 

@dragance ja sam ostavio post na deponiji, nijie moderator. Ali svakako stoji sve sto mislis za tu klapu.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

taj da je dosao, terali biste ga posle dve nedelje, ko i sve ostale. 

koji to mi.. nije nnoko nikakva macka u dzaku, njegov potpis je bio vece iznenadjenje nego loydov..:fantom:

Link to comment
12 hours ago, FPLS said:

Sudjenje je bilo ono najsmrdljivije moguce... Ajde da se ne zamerimo ni jednima ni drugima, niko ne sme da se odlepi, po svaku cenu nek bude neizvesna zavrsnica... Da nije svirana ona perverzija od faula u napadu Voldena, bilo bi manje vise rutinskih 6-7 razlike.

 

Elem, nisam optimista glede Obrajanta... Prevelika je mrcina, a nije previse zainteresovan da stavi tu svoju telesinu u sluzbu ekipe...

 

i bilo bi skroz rutinski da se hol nije povredio, poceo je odlicno, falio je u nastavku. takodje i kuz za malo bolju kontrolu skoka i da malo zaplasi ove njihove visoke koji su bili razigrani. utakmicu je u neizvesnost uveo zagorac onom teskom trojkom, meni je taj momenat zanimljiviji nego zbrajanje slobodnih bacanja. ali valjda postajemo robovi brojeva - ako ne merimo patke oko budzeta, brojimo bacanja. ja juce nisam video neku tendenciju, a nigde ne pise da rivali na mecu moraju da izvedu priblizno isti broj slobodnih bacanja. mada je istina da aba treba da ujednaci kriterijum, na nekim utakmicama pustaju tucu, nekad svirkaju sve zivo. cesto se i u okviru jedne utakmice kriterijum promeni na poluvremenu. ali nije da se to ne radi i u evroligi cak.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...