Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Што каже Сале, битно да смо побиједили. Задњих пар напада су били скандалозни али добро је.

Link to comment

Jeste siromasan Obradovicev CV za ovoih 15ka godina bavljenja trenerskim poslom, ali sam sve nesto mislio da ovakvu priliku nije imao i da moze nesto biti od njega. Sad sam sugiran da od toga nema nista. Sale je osrednji EC trener, zalutao u EL. level Djordjevica.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Igrali ste poštenu i tvrdu odbranu i s toga toliko ličnih grešaka. Vidite da se ni vaši igrači nisu često bunili.

 

Čestitke na pobedi. Volden zver.

 

Umeju i druge evroligaske ekipe da imaju problema sa "bazdarenjem" faulova kad igraju domaca prvenstva, vrlo cesto je sudijski kriterijum razlicit u Evroligi i vise kontakta se dopusta. Problem je to sto i sudije znaju za taj jadac, Radovic je evroligaski sudija, pa kad zauzmu drugaciji kriterijum u ABA ligi to obicno znaci nesto. U ovom konkretnom slucaju desetak poena s bacanja bonusa za onu drugu ekipu.

 

Imamo lose sudjenje od pocetka ovogodisnje ABA lige, za ovu konkretnu utakmicu treba sacekati da se odgleda ponovo bez rezultatskog stresa. U realnom vremenu je svaki faul nepravedan i svaka odluka je kradja.

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Banjo said:

Jeste siromasan Obradovicev CV za ovoih 15ka godina bavljenja trenerskim poslom, ali sam sve nesto mislio da ovakvu priliku nije imao i da moze nesto biti od njega. Sad sam sugiran da od toga nema nista. Sale je osrednji EC trener, zalutao u EL. level Djordjevica.

s jedne strane, svidelo mi se sto nije klasican alibi trener kao dulo i slicni, koji samo trazi izgovore i prepostaju ulogu favoritima drugima, 

al z druge strane, dela mu se ne poklapaju sa recima..

radonja kad je nakon poraza u el, rekao da ce se za dva dana usrati u partizan, on se i usere..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Obradovic je ozbiljan Grof Bozovic i u velikoj sam dilemi da li je dobro sto se provukao veceras jer bi samarcina u vidu izgubljene utakmice u kojoj si dao 70 trojki mozda upalila neke alarme da se pocini nesto dok ima vremena.

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Obradovic je ozbiljan Grof Bozovic i u velikoj sam dilemi da li je dobro sto se provukao veceras jer bi samarcina u vidu izgubljene utakmice u kojoj si dao 70 trojki mozda upalila neke alarme da se pocini nesto dok ima vremena.

 

Obradovic je ozbiljan trener i njegova pozicija bi ostala nepromenjena sve i da smo izgubili 20 razlike veceras. Partizan uopste ne zaostaje u kvalitetu za nama koliko pojedini navijaci misle, njihovo mucenje s pocetka sezone nije bilo posledica loseg rostera a s tim mucenjem je zavrseno dolaskom Filipovskog. Ljudi su ove nedelje dobili Uniks i Huventud, dve ekipe koje igraju odlicno i redjaju pobede u poslednje vreme. Plus nisu mrdnuli iz Beograda i imali su mnogo vise vremena od nas da se odmore i spreme za ovu utakmicu. Nama je do povratka iz Tel Aviva tako kako nam je, sto se vise utakmica bude gomilalo u ovom periodu bice sve teze. Ova revija faulova je najvise posledica umora i manjka koncentracije.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

igra larkin u cetvrtak protiv nas :dry:

a mi cemo po svemu sudeci bez halla..

duplo golo

 

Odakle ti ovo za Hola? Dobar deo ove zavrsnice lezi u tome da on nije mogao da igra, te dvocifrene prednosti pred ulazak u poslednju cetvrtinu najbolje se cuvaju usporavanjem napada i odbranom. Tim pre sto je nama alternativa na toj poziciji Rocesti koji je bio kukavan defanzivac i kad je bio u top formi.

Link to comment

Nije bas Grof Bozovic, ali fakat ima neke sumanute rotacije. U trecoj cetvrtini se Lojd taman zapalio, pravimo 11 razlike, paf klupa, a Rocesti na teren.  Prva cetvrtina, perfektno otvaranje utakmice, isto 11 razlike i paf 4 izmene... U zavrsnici nema Voldena nego igra Lazic, u prvom poluvremenu penzionisani Simon ne izlazi iz igre 7-8 minuta...

 

Svih 12 igraca dobilo minute u prvoj cetvrtini. Ne secam se da sam to vidjao na iole ozbiljnom nivou kosarke... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...