Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

43 minutes ago, FPLS said:

Mnogo tanak trener je Sale Obradovic... 

 

Ovo je ključno. On je i najveće razočerenje do sada, apolutno ništa nije uradio od avgusta do sada. Ne postoji nikakva ideja ni koncepcija u igri ni s jedne strane terena. Da li je ovaj stepen takmičenja previše za njega ili se jednostavno ne snalazi, jebem li ga.

Link to comment
18 minutes ago, ZSNj said:

Ovaj Teri ludak slavi kos kojim je smanjio na minus 11, 40 sec pre kraja :laugh:

deckonja je u nekom svom fazonu da ne kazem svetu.. kapiram da ne zna ni kom gradu i kojoj drzavi igra.. doso malo, malo se slusa muzika, malo zakuca ako dobije loptu, totalno odsustvo koncetracije, posle malo kuci vari i tako.. lagana pricica..:fantom:

Link to comment

Sale je trener level Sakota. Dobar je covek i to je sve.

Treba zamoliti Radonju i njemu prepustiti da odabere pleja.

 

Znao sam da ce sezona biti sranje kad smo se izmedju Radonje  i Obradovica odlucili za ovog drugog, ali nisam ocekivao raspad.

Sezonu moze popraviti jos samo to da se najure Roc, Simon i Lazic a da se juniori ubace u vatru.. ali mi nemamo taj luksuz a ni muda za tako nesto.

 

I nije mi jasno zasto Obradovic celu utaicu urla kao magarac. Bas glup nacin vodjenja utakmice. Dal je moguce da toliko ne vlada sobom i da ne moze da se kontrolise?

Link to comment

Sakota je trener za Obradovica. On sad da dodje morao bi da pravi rez kao prosle sezone, ustvari to bi morao svaki trener. Rocesti, Teri i Simonovic za pocetak nema sta tu da traze, rehabilitacija Simanica i dovodjenje pleja i centra koji nisu iz cirkusa bi bili prvi koraci da se uozbilji ekipa.

Link to comment
10 minutes ago, Apollo Creed said:

Da jbt,baš smo birali između Radonje i Saloa.:fantom:

 

 

Sto da nismo? Pa Radonja je i sad dostupan. Peske bi krenuo iz PG.

A nije ni kasno za taj potez.

 

Zalosno je da u ovoj fazi oprostimo od borbe za plejof sa ovako skupom ekipom.

Link to comment

Najbolji deo tekme je na poluvremenu kada je ostao mic upaljen pa se čulo kako Kuzma pljuje nekoga kako se ne trudi dovoljno, kao "igraš protiv Efesa, vučeš se po terenu", mislim da je pričao za Davidovca.

Link to comment

Ima ovde bar 5 igraca kojima bih se zahvalio pre nego Teriju. Decku je promaja u glavi, ali je masina na preuzimanjima. Bekovi ne vide kos, veceras je par puta sa lakocom ispratio i poklopio Larkina. Mogao bi se super iskoristiti u nekakvom sistemu, koji Obradovic ocito nije sposoban da uspostavi.

 

Dzabe sto odigramo 19 sekundi odlicne odbrane, kad ce po pravilu onda neko da zasere i sve upropasti nepotrebnim pomaganjem ili glupim faulom. A u napadu ne igramo apsolutno nista od prvog dana, osim incidenta u Milanu. Sta Lojd izmisli, to nam je.

 

Svakako treba da izgura sezonu do kraja, rezultati su mu za sad sasvim ok, problem je sto se osim 40 minuta urlanja njegov rad slabo primecuje. I Alba i Lokomotiva i Monako su mu imali glavu i rep, bas sam neprijatno izenadjen...

  • +1 1
Link to comment
 
 
Sto da nismo? Pa Radonja je i sad dostupan. Peske bi krenuo iz PG.
A nije ni kasno za taj potez.
 
Zalosno je da u ovoj fazi oprostimo od borbe za plejof sa ovako skupom ekipom.

Gde skupom, ko je ovde skup sem Lojda i mozda O Brajanta...
Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:


Gde skupom, ko je ovde skup sem Lojda i mozda O Brajanta...

 

Pa malo li je takva dva igraca da imas u rosteru? Plus Volden, Hal i Roc.

Mozda ostali nemaju neki visok ugovor ali zato imamo 15 igraca u rotaciji pa se nakupi. Imas barem 3 igraca visak, kojima kad bi sutra dao otkaz niko ne bi ni primetio da ih nema na utakmici a ni jedan nije ispod 150k

Link to comment
4 minutes ago, Banjo said:

Zalosno je da u ovoj fazi oprostimo od borbe za plejof sa ovako skupom ekipom.

 

Da se prisetimo malo proslosezonske bekovske linije:

 

Lorenzo, Dzenkins, Lukas

Beron, Panter

 

Sada tu imamo Lojda i pojacanja iz Promiteasa i Partizana. Mislim da je ovo jeftinija ekipa od Sakotine, pre dolaska O'Brajanta verovatno i drasticno jeftinija... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...