Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Plajvi said:

Zaboravio sam protiv koga je dao onaj gol kad je 2x lomio golmana u istom napadu, i na kraju zakuca pod precku kroz usi dvojici igraca na gol liniji. 

:smiley_hail:

    Osijeku, zapravo Branku Davidoviću. Spektakl. 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, MiddleClass said:

Dragovic starter za Lever. Jbg...

 

Njemu u junu svejedno istice ugovor. Nije Lever problem jer ako im ostane ovaj trener nece ga produziti, problem je to sto mu se dize cena na trzistu pa ce ga ili kao slobodnog igraca pokupiti neki drugi klub ili ce ga Lever sada u januaru prodati za ozbiljne pare i delom vratiti 7 miliona koliko su dali za njega. Jebi ga, on je bio realan samo ako mu karijera bas dodje u pitanje, a nije falilo mnogo. Da nije dobio sansu ovih nekoliko utakmica to bi bio done deal.

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

 

 

Ovu utakmicu nikad necu da zaboravim. Gledao sam je na TV-u kao klinac sa dva kevina ujaka od kojih je jedan bio vatreni zvezdas a drugi vatreni partizanovac (tada to delije + grobari nije bilo aktuelno). Kad je Zvezda dala prvi gol ovaj zvezdas se razmahao ali nije dugo trajalo, Partizan je vrlo brzo izjednacio, pa je ovaj drugi krenuo da skace i da se raduje. Gleda ga ovaj prvi onako ispod oka i kaze mu - je li, Milane, otkad si ti poceo da navijas za Partizan? Kaze on - kako otkad, Vucicu, otkad znam za sebe. Pa, ne bi se reklo - procedi ovaj prvi kroz zube - ne bi se reklo. Od tog trenutka tisina do kraja utakmice, ni jedan ni drugi vise nisu reagovali. Ja klinac, nemam pojma o cemu pricaju, kasnije mi keva kroz smeh objasni da je ovaj sto je navijao za Zvezdu za vreme rata bio partizanski oficir a ovaj drugi sto je navijao za Partizan cetnik do pred sam kraj rata, kad se, kao i mnogi drugi, presaltao kod pobednika. Dva rodjena brata.

 

Eto, em smo dobili taj derbi, em sam ja nesto naucio o bratoubilackom karakteru ratova na ovim prostorima.:D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...