Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Priznajem, bio sam mnogo skeptičan po pitanju Falcinelija, stigao je koliko se sjećam i sa nekom poražavajućom statistikom za napadača..

 

Ali za ovo do sada - naklon do poda, pun pogodak.

  • +1 2
Link to comment

Falcineli je odlican.  Medjutim, nama treba jos jedan centarfor koji ume da igra za slucaj kada Falcineli ne moze da igra ili kada treba da se menja u toku igre.  Nema smisla dovoditi drugog kada vec imamo Boacija.  Povrede jesu problem, ali kada nije povredjen Boaci igra bolje nego bilo ko od ostalih Zvezdinih rezervnih napadaca. 

Link to comment

Ovo sto sam ja gledao, a to su evropske tekme + derbi, falcineli vam je najbolji igrac u timu. Odmah sam video da je, za razliku od nasih drva, pismen igrac, svaki mu je potez i svaka kretnja rezonska, ima sirok radijus, moze i krilni napadac da bude, odlican skok, takodje je i prva linija odbrane, kompletan igrac. 

  • +1 1
Link to comment

Dobar je ali mislim da je daleko od najboljeg u timu, pogotovo pored zivog Kataija. Radi dosta, posteno zaradjuje pare ali realizacija mu je tanka, nema killer instinkt. Da ga ima ne bi bio ovde ali treba pomenuti kad ga opisujemo. Takodje i sa tehnikom kuburi, cesto se spetlja kad treba da sacuva loptu.
Dobra stvar je sto ima kefalo, zna da propusti loptu nekome ko je u boljoj poziciji, zna da se postavlja na terenu. Malo me je razocarao u Nemackoj kad ga je Katai izbacio 1 na 1 sa golmanom a Falcineli pokusao lob koji je otisao 10m preko gola, tu se videlo da nije rutiner, da je panicar u sansama. Ipak da bi kao Italijan zavrsio u Srbiji moras da imas i mane.

Link to comment

 kakva god da mu je realizacija, falcineli je odlican igrac. vidi se da ga je talijan dizajnirao, po meni najkompletniji igrac sadasnje zvezde. nije povremeni genijalac poput kataija, ili kange, ali je konstantan i vise nego solidan u svim aspektima igre. od njega tacno znas sta mozes dobiti na svakoj utakmici, dok za pomenuti dvojac sve zavisi od rasporeda bacenog graha.

Edited by roux senyurt
Link to comment

Od svih kataklizmi u LS u te 2 sezone, ubedljivo sam najvise popizdeo gledajuci Pavkova u Minhenu, njega je jebeno mrzelo da trci i stiska njihovu odbranu, vukao se kao slina, noge bi mu polomio u utorak. :D

I Boaci iz prvog mandata je igrao slicno kao Falcineli sad, ucestvovao je mnogo u gradjenju igre, motao je protivnicke branice stalno, i promasivao je odlicne sanse na kilo. Arsenal je u Londonu mogao dobiti tesku samarcinu da je ovaj bio pri sebi. Otprilike od te tekme mu karijera krece u kanal. I u Borisovu smo se dobro ispromasivali, ali se vise ne secam ko je prednjacio (mislim on i Rodic), te 2 tekme su bile najlepse za gledati u Milojevoj eri. 

Link to comment


Jbt, jedva ume da govori. Jeb...

A ne ume ni da pise, pogledajte kad stavlja Zonpija u tim. Dribl'o bolje od Maradone. 

:sad:

Edited by Plajvi
Link to comment

Ih, onaj gol protiv Želje, bio sam kao klinac na toj utakmici, kakvo oduševljenje. Šele je bio majstor, slabo je iskorišćen u reprezentaciji kada je bio u top formi, a igrali Šurjak, Šljivo...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...