Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, aram said:

Pa tim bolje

pda, samo govori koliko je trebalo truda i snage, al neko ko gleda sa strane, a nije da je malo takvih strucnjaka™, kad pogleda tabelu, rece kako ovo nije nista neocekivano, raspali liberec, raspali gent, raspali hoff i tako ta pricica..:fantom:

Link to comment

Milunovic majsorski.  Erakovic svojih 20+ min odigrao kao mator.  Ovog puta klinci nisu podbacili Petrovic i Erakovic na nivou.  Ben je odradio rudarski posao kada smo se branili plus asistirao kod oba gola.

Edited by Dimitrije
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Da, klinci su bili dobri.

 

Svidaju mi se Dekijeve kombinacije kod kornera, cesto ih koristimo. :)


Greota je sto nisu ona 2 kornera u derbiju iskoristili, izjebali su ih za sve pare al' nije 'telo u gol. 

  • +1 2
Link to comment

Poslusao me Stankovic da stavi Vukanovica na beka.:D

 

Protiv Nemaca za prvo mesto u grupi, to bas lepo zvuci. Promenili smo igru ali nismo zaboravili ni Milojevicevo nasledje, ovo je vintage njegov nacin da dobija utakmice. Plitka zona, visok procenat realizacije i danas monstruozni Milunovic koji je sve poskidao ispred gola. Dobro je znati da mozemo i ovako da hvatamo rezultat, trebace nam na prolece.

 

Gent izasao da odigra pa sta ispadne, totalno su razocarali veceras. Nadam se da ce protiv Libereca da pokazu klasu jer nisu tim za 0 bodova u ovakvoj grupi. Mi cemo sigurno napasti i Hofenhajm, moramo da pokazemo da mozemo i protiv jacih bar na svom terenu.

  • +1 1
Link to comment

Da se ponadamo da cemo protiv Hofenhajma imati bar dvojcu od Kataija, Kange, Rodica i Sanoga i da se od ostalih niko ne povredi/zarazi.  Karantin do Hiofenhajma.

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

Carevi smo.:thumbsup:

Sad još Terza da odradi prelazni rok kako već on to ume...:fantom:

 

da ne potpise ugovor sa falcinelijem i proda nekoliko igraca za sitninu? :tongue:

  • +1 1
Link to comment

Upravo tako, ima se dovoljno vremena da se zimski prelazni rok odradi kako treba. U principu, trebalo bi da iskoriste proleće kao mamac za malo kvalitetnije igrače, pogotovo što bi sledeće sezone kvalifikacije za LŠ bile još lakše.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Sjajna pobeda bez toliko kljucnih igraca. Ne treba traziti hleba preko pogace ali strah od lopte je bio preteran, mora da se radi na tome. Defanziva posle gola u prvom minutu je ocekivana jer protivniku igra samo pobeda i ide na sve ili nista ali moglo je mirnije da se kombinuje.
Drago mi je zbog Stankovica sto ce ostaviti nesto iza sebe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...