Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, harper said:

 

Ma, znam, ali stvarno je bilo dosta toga. Pogledas situaciju, sacekas snimak, ako je bio prekrsaj nikom nista. Sta uopste znaci to "opet je sviran penal za Zvezdu/Partizan"? Treba deset da se svira na utakmici ako ih je bilo. Kapiram da to ovi iz uprava klubova rade da bi pritiskali sudije ali ne moramo mi ovde da ispadamo magarci.

 

pa ne može se diskutovati o jednom penalu pojedinačno nego o ukupnoj količini koja je frapantna. ono, lukašenko da ima svoj klub, ne bi im se toliko sviralo. ima i orban svoj klub pa ferencvaroš uzme titulu. jeste, svaka utakmica pojedinačno jel jeste ili nije bio. i onda je recimo ovu 90% bio, sledeću 80%, onu tamo 100%, onu tamo 75%, onu petu 25%, i sve kad se sabere statistika je neumoljiva, svaki put kad je gusto svira se penal, dal jeste bio sad konkretno u ovom slučaju je nebitno totalno sa stog stanovišta. a i da je penal 0% uvek će se naći neki adašević koji će da kaže da je bio jer sudija. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

ti kao moderator bi trebalo da reaguješ onda ako dođe do ličnih uvreda. mislim jebote jel čitaš šta pišeš? ako znam da će nešto izazvati reakciju ne treba da se napiše. ok. 

Ja treba da reagujem na flejm takođe, a postoji jedan konsenzus moderatora da se priče ovog tipa koju si ti započeo ne tolerišu.

Link to comment

Smaraš jako sa moralnom istragom. Pustila je moderacija da vam glavnu reč na topiku i atmosferu diktira čovek nesposoban za normalna razgovor, ne moramo to i ovde da trpimo.

Link to comment
11 minutes ago, pantelia said:

Penal je bio, ali meni se cinilo da je cist ofsajd kod prvog gola.

 

Svaka ti cast ako si ista video veceras. Sve sto se moglo videti je bilo na ponovljenim snimcima kad pokazu kamerom s terena. Ovo veceras mora da je bio horor za pomocne sudije, a digli su svaki ofsajd besprekorno. Inace, imajuci u vidu da se stalno dize dzeva na sudije i sudjenje, ova trojka veceras je odsudila perfektno.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ja treba da reagujem na flejm takođe, a postoji jedan konsenzus moderatora da se priče ovog tipa koju si ti započeo ne tolerišu.

Ajde kazi mu da pali odavde, inace ce popiti ban kao zadnji grobar koji je dosao ovde i pametovao nesto :)

Link to comment

@Dimitrije  eto o ovome pricam.

 

Umesto da komentarisemo utakmicu, mi komentarisemo provokacije i ubedjivanje da li je nesto provokacija ili samo uobicajni komentar. Cak se ignorise upozorenje admina, jer je tako u mogucnosti

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Ma, znam, ali stvarno je bilo dosta toga. Pogledas situaciju, sacekas snimak, ako je bio prekrsaj nikom nista. Sta uopste znaci to "opet je sviran penal za Zvezdu/Partizan"? Treba deset da se svira na utakmici ako ih je bilo. Kapiram da to ovi iz uprava klubova rade da bi pritiskali sudije ali ne moramo mi ovde da ispadamo magarci.

 

To je mantra. Ja imam drugara koji je bio savezni sudija koji mi objasnjava kako nije bilo penala za Zvezdu u derbiju nego da je Sanogo isfolirao. Das mu trenutak gde se vidi kako Jojic obara sanoga on i dalje tvrdi kako je to izmisljen penal za Zvezdu. I ne sprda se... 

 

Simpa je sto recimo ovaj isti momak sto se bori za pravdu ovde nije prosle nedelje napisao kako Macvi nije sviran cist penal protiv Partizana na 0-0. Dakle sve u svemu, ne ocekuj nikakvu objektivnost niti realnost. Ako je sviran penal za Zvezdu - kradja. Diskusija off. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Ja treba da reagujem na flejm takođe, a postoji jedan konsenzus moderatora da se priče ovog tipa koju si ti započeo ne tolerišu.

To se postuje samo na temi uplakanih. To je obrazac, kad oni kradu (a mnogo kradu i samo zahvaljujuci tome nije 13-14 razlike) svi to kuliraju po sistemu pusti ih ionako su jadni. I mi, i mediji i svi. I onda oni sacekaju mesec dana da se to zaboravi (evo npr. cak i ja koji volim da pamtim njihove lopovluke sam pomalo zaboravio penale protiv Napretka i Zlatibora), onda sacekaju neku nasu utakmice i dignu frku da je sve namesteno.
I tako ce opet biti jer oni zaista jesu jadni i covek na njihove lopovluke nema srca ni da reaguje.
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

pa ne može se diskutovati o jednom penalu pojedinačno nego o ukupnoj količini koja je frapantna. ono, lukašenko da ima svoj klub, ne bi im se toliko sviralo. ima i orban svoj klub pa ferencvaroš uzme titulu. jeste, svaka utakmica pojedinačno jel jeste ili nije bio. i onda je recimo ovu 90% bio, sledeću 80%, onu tamo 100%, onu tamo 75%, onu petu 25%, i sve kad se sabere statistika je neumoljiva, svaki put kad je gusto svira se penal, dal jeste bio sad konkretno u ovom slučaju je nebitno totalno sa stog stanovišta. a i da je penal 0% uvek će se naći neki adašević koji će da kaže da je bio jer sudija. 

 

Answere, imali smo 74% posed lopte, 18 suteva na gol i bar jedno tridesetak puta usli u njihovih 16. To se ponavlja iz utakmice u utakmicu. Naravno da ce vise penala biti svirano za nas nego za bilo koga drugog u ligi, prosto je zakon velikih brojeva u pitanju. Potpuno je nebitno koliko penala je svirano, bitno je da li je svaki penal bio opravdan ili nije. Ako nismo ljudi da kazemo da je penal kad jeste a nije kad nije onda je dzaba sve drugo.

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Svaka ti cast ako si ista video veceras. Sve sto se moglo videti je bilo na ponovljenim snimcima kad pokazu kamerom s terena. Ovo veceras mora da je bio horor za pomocne sudije, a digli su svaki ofsajd besprekorno. Inace, imajuci u vidu da se stalno dize dzeva na sudije i sudjenje, ova trojka veceras je odsudila perfektno.

 

Deluje neverovatno, ali na terenu uospte nije bila tolika magla. Meni drugar sa staze poslao par fotki, sve se lepo vidi. Cak i ona kamera Arene kad se spusti dole je bila mutna, a ove slike jok... 

 

Al ovo sto smi mi gledeli je bas mucenje... ko sto rekoh, vise ko radio prenos...

Link to comment

Ja sam već sto puta pisao da su Partizan i Zvezda SNS projekti, posle nekih naših pobeda izbegavam da se javim. Nebitan je kvalitet igre, ne sumnjam da ste bili bolji, ali ne radi se o tome.

 

Malo mi je tužno kada vidim neke da se javljaju sada, neke koje i te kako vešto i ispravno povlače moralne vertikale na raznim temama :thumbsup: 

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...