Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, theanswer said:

 

ne znam u čemu je problem konstatovati da je sviran penal za zvezdu opet. vi ako hoćete da zatvarate oči pred vučićevskim krađama u sportu a ne na ostalim temama, to je vaš izbor. jeste malo licemerno ali odrasli ste ljudi. mislim da nema nikakvog razloga da taj post bude sporan. i ne znam za praksu da se ne sme pisati na tuđem topiku. šta više bilo je kažnjivo teranje sa topika. tako da nemoj se brukati brate. banuj ako ti se ište, ti si moderator. 

Kao što rekoh, zato što se zna u šta to ode, u 1000. istu raspravu i lične uvrede. A kakva je i tvoja potreba da praktikuješ svoju moralnu superiornost na topicu suprotne ekipe? Nikog konvertovati nećeš, a čisto sumnjam i da se bolje osjećaš. To preskakanje tarabe oko penala nikad ništa sem pičkaranja nije donijelo.

Link to comment

Penal jeste sviran ali nije nikakva kradja, osim ako nije kradja svaki put kad se svira penal za Zvezdu, nevezano za to da li je bilo prekrsaja ili nije. Bio je ocigledan faul na Pavkovu, lik ga je svukao sa dve ruke s ledja. Mislim da je krajnje vreme da se o penalima pise iz ugla toga da li je bio faul ili nije a ne za koga je sviran, postaje otuzno da svaki put moramo da se raspravljamo s padobrancima na topiku oko nicega.

Link to comment

   Diego deluje bolje od Boaćija i iz prvog mandata. Fala Siniša. 

    Večeras baš nismo imali sreće, trebali smo da im uvalimo najmanje 5. Da se ne lažemo sve je Čupa zakuvao, iz potpuno mirne utakmice smo ušli u gadan problem. 

Link to comment

Imali smo jednu stativu jednu precku, bio je bilijar u 12 minutu kad je lopta zavrsila u korneru, njihov gosa branio nestvarno dobro i skinuo bar 2 gola, imali smo maglu, preokret, penal... Sve u svemu solidna utakmica.

 

Velika je steta sto se ova ekipa ne moze gledati uzivo, zasluzili su momci aplauze za ovu polusezonu!

 

Sad na odmor 2 nedelje, da budu svi zdravi, pa gostovanje u NS i u Belgiji...

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

Penal jeste sviran ali nije nikakva kradja, osim ako nije kradja svaki put kad se svira penal za Zvezdu, nevezano za to da li je bilo prekrsaja ili nije. Bio je ocigledan faul na Pavkovu, lik ga je svukao sa dve ruke s ledja. Mislim da je krajnje vreme da se o penalima pise iz ugla toga da li je bio faul ili nije a ne za koga je sviran, postaje otuzno da svaki put moramo da se raspravljamo s padobrancima na topiku oko nicega.

 

Zar nisi do sada vec skontao da jeste kradja cim se svira penal za Zvezdu? I jos se ljutis sto neki nece da dozvole da se cuti na te Vuciceve kradje :D

 

Sve u svemu teska utakmica iz potpune gluposti. Trebalo je na vreme da munemo drugi, al ne lezi vraze. Falcineli je top za nas. 

 

Inace ne pamtim da sam u ovom veku gledao ovakvu tekmu na TVu (u stvari da sam gledao u beli ekran veci deo vremena). Kao da sam slusao radio prenos...

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Kao što rekoh, zato što se zna u šta to ode, u 1000. istu raspravu i lične uvrede. A kakva je i tvoja potreba da praktikuješ svoju moralnu superiornost na topicu suprotne ekipe? Nikog konvertovati nećeš, a čisto sumnjam i da se bolje osjećaš. To preskakanje tarabe oko penala nikad ništa sem pičkaranja nije donijelo.

 

ti kao moderator bi trebalo da reaguješ onda ako dođe do ličnih uvreda. mislim jebote jel čitaš šta pišeš? ako znam da će nešto izazvati reakciju ne treba da se napiše. ok. 

Link to comment
2 minutes ago, adasevic said:

 

Zar nisi do sada vec skontao da jeste kradja cim se svira penal za Zvezdu? I jos se ljutis sto neki nece da dozvole da se cuti na te Vuciceve kradje :D

 

Sve u svemu teska utakmica iz potpune gluposti. Trebalo je na vreme da munemo drugi, al ne lezi vraze. Falcineli je top za nas. 

 

Inace ne pamtim da sam u ovom veku gledao ovakvu tekmu na TVu (u stvari da sam gledao u beli ekran veci deo vremena). Kao da sam slusao radio prenos...

 

Ma, znam, ali stvarno je bilo dosta toga. Pogledas situaciju, sacekas snimak, ako je bio prekrsaj nikom nista. Sta uopste znaci to "opet je sviran penal za Zvezdu/Partizan"? Treba deset da se svira na utakmici ako ih je bilo. Kapiram da to ovi iz uprava klubova rade da bi pritiskali sudije ali ne moramo mi ovde da ispadamo magarci.

Link to comment
 
ti kao moderator bi trebalo da reaguješ onda ako dođe do ličnih uvreda. mislim jebote jel čitaš šta pišeš? ako znam da će nešto izazvati reakciju ne treba da se napiše. ok. 

Vucic.
Link to comment
18 minutes ago, pantelia said:

Penal je bio, ali meni se cinilo da je cist ofsajd kod prvog gola.

 

Delovalo je i meni tako, al se na usporenom vidi da je bio iza lopte... 

 

image.png.db6d52c8b1257f1fafbfbed63d5177d6.png

 

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...