Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Dimitrije said:

On ne provocira.  On u to duboko veruje.

 

da, verujem da se zvezdi svaku utakmicu koja je iole gusta u domaćem prvenstvu svira penal, zamisli proverljivo je. reklo bi se i da ste evropski šampioni u tome. isto proverljivo. 

  • +1 1
Link to comment
 
pa šta me boli kurac šta ideš ti da pričaš i gde pričaš 

Ok, onda me ne pitaj znam li ista drugo. Ne znam nista drugo osim podsecanja na Partizanove penale.
Link to comment
Just now, Ros said:

 
opet penal?!!! :D

Nemoj da im dizes pritisak, vidis da je problem i kad jeste i kad nije penal

 

 

Inace sam proklinjao strim sto kasni.. mislio sam da je sviran jos jedan penal :lolol:

Link to comment

dansvere, zar nismo prevazišli ovo preskakanje tarabe s pitanjem "opa, ovo vama penal", znaš da to ne postiže nikakav efekat sem flejma i posljedično bana

Link to comment
Just now, James Marshall said:

dansvere, zar nismo prevazišli ovo preskakanje tarabe s pitanjem "opa, ovo vama penal", znaš da to ne postiže nikakav efekat sem flejma i posljedično bana

 

ne znam u čemu je problem konstatovati da je sviran penal za zvezdu opet. vi ako hoćete da zatvarate oči pred vučićevskim krađama u sportu a ne na ostalim temama, to je vaš izbor. jeste malo licemerno ali odrasli ste ljudi. mislim da nema nikakvog razloga da taj post bude sporan. i ne znam za praksu da se ne sme pisati na tuđem topiku. šta više bilo je kažnjivo teranje sa topika. tako da nemoj se brukati brate. banuj ako ti se ište, ti si moderator. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Patnju u komsiluku i maglu na terenu mozes sjeci nozem... :fantom:

mora se priznati da komšije imaju vid kao legolas. odmah znali da nije postojao penal

Link to comment
 
ne znam u čemu je problem konstatovati da je sviran penal za zvezdu opet. vi ako hoćete da zatvarate oči pred vučićevskim krađama u sportu a ne na ostalim temama, to je vaš izbor. jeste malo licemerno ali odrasli ste ljudi. mislim da nema nikakvog razloga da taj post bude sporan. i ne znam za praksu da se ne sme pisati na tuđem topiku. šta više bilo je kažnjivo teranje sa topika. tako da nemoj se brukati brate. banuj ako ti se ište, ti si moderator. 

Vucic. Cetvrta u nizu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...