Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Jos nije pocela utakmica.  Stankovic nije pominjao povrede na danasnjoj konferenciji za stampu.  Ima fore da "ozdrave" Beni i Katai kao i da Borjan ugane ruku. 

Link to comment

Ма колики био критичар Станковића, вјерујем да ћемо одиграти без великог притиска добру утакмицу. Бод би био као кућа. Ваљало би да играју Бен и Катаи.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

rekao je da nece rizikovati sa rovitim igracima sto ima smisla imajuci u vidu da nam u naredne dve nedelje na marakanu dolaze gent i liberec... 

Mislio sam da ima u vidu Ivanica i Gavrica.  Medjutim, moguce je da je imao u vidu i Kataija i Bena.  U tom slucaju, Zvezda prakticno nema ofanzivu.  Buduci da je Zvezdina igra napadacka i efikasna i da joj kvalitet daju dobri napadaci i ofanzivni vezisti, bez njih tim je osudjen na propast jer nema dobru odbranu.  Mi i sa nasom najjacom postavom ne bi imali mnogo sansi da pobedimo, ali bi tu i tamo mogli da zapretimo pa i da zabijemo gol.  Ako je Stankovic odlucio da postedi sve dobre igrace i odigra utakmicu sa rezervistima i igracima koji retko igraju (Simic, Vukanovic, Spiridonovic, Pankov) i/ili sa decurlijom u napadu (Krstovic i Radulovic), bojim se bice mnogo gore nego sto sam ranije prognozirao (poraz od 1 do 2 gola razlike). 

Link to comment

Sro? Igramo kao Partizan, 3 bloka, seckanje igre, Spiridon i Vukanovic trce kontru, a Falcineli proba da postigne gol.

Iza njih Sanogo, Petrovic i Nikolic, a pozadi standardna cetvorka.
Krila pomazu bekovima, bekovi ne prelaze pola...

Samo sto bi to Milojevic odigrao majtorski, a Stankovic nema tu filozofiju fudbala. Sa druge strane, pola strucnog staba su nam Italijani, ako oni ne znaju da postave igru na rezultat, niko ne zna!

Link to comment
1 hour ago, arkonada said:

Ajmo ljudi malo optimizma, pa ne igramo protiv Bajerna(hvala bogu). 

 

ne igramo protiv bajerna, ali igramo protiv nekog ko je otresao bajerna pre par nedelja :D

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...