Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ne razumem zasto bi krili broj zarazenih.  Ako su vec prijavili Kangu, Ivanica i ranije Gobeljica, Spiridonovica i jos neke, zasto bi sada poceli da taje.  Znaju da ukoliko ne izoluju zarzene, da ce zaraza za manje od nedelju dana da se prenese na sve igrace i strucni stab.

Link to comment
35 minutes ago, Dimitrije said:

Pa ako imaju jos pozitivnih, kako vi kazete, mogu da otkazu utakmicu jer prema pravilima FSS 7 ili vise zarazenih igraca dozvoljava odlaganje utakmice.  Prema tome, moguce je i da ce derbi da se odlozi.

Svi kod Kange na kafu!

Link to comment

jebeš Linglong derbi, lako ćemo za FSS i za njihova pravila.  nego šta je sa LE ako je pola ekipe zaraženo, tu nema odlaganja, gube utakmicu? verovatno zato muljau i nadaju se da će na ponovljenim testovima da se provuku

Link to comment

I to navodno muljanje nije mnogo logicno.  Neka recimo izmuljaju protiv Hofenhajma i odigraju tamo.  Do tada, zaraza ce da se prosiri na ceo tim i nece moci da igraju ni jednu utakmicu, bilo u Linglong bilo u LE, dok ne ozdrave, a to moze da potraje.

Link to comment

Mislim da je besmisleno nagađati "šta bi bilo, kad bi bilo". Niti je situacija sa koronom jedinstvena samo za Zvezdu, niti UEFA (bar meni tako deluje) nema 100% razrađen plan šta da radi u slučaju većeg broja zaraženih igrača i timova (osim krajnjeg rešenja- otkazivanja mečeva itd). OK, ako je 7 zaraženih igrača limit, šta u slučaju da oba tima taj broj zaraženih, da li odlažu utakmicu, ako je odlažu, na koji period? Na kraju krajeva, rezultati na stranu, ali uvek možemo da ubacimo omladince.

Sent from my HD1913 using Tapatalk



Link to comment
9 minutes ago, Hobbit slayer said:

Mislim da je besmisleno nagađati "šta bi bilo, kad bi bilo". Niti je situacija sa koronom jedinstvena samo za Zvezdu, niti UEFA (bar meni tako deluje) nema 100% razrađen plan šta da radi u slučaju većeg broja zaraženih igrača i timova (osim krajnjeg rešenja- otkazivanja mečeva itd). OK, ako je 7 zaraženih igrača limit, šta u slučaju da oba tima taj broj zaraženih, da li odlažu utakmicu, ako je odlažu, na koji period? Na kraju krajeva, rezultati na stranu, ali uvek možemo da ubacimo omladince.

Sent from my HD1913 using Tapatalk


 

Slazem se.  Poenta gornje rasparave je tvrdnja g. Marshalla na osnovu neimenovanih izvora da Zvezda mulja i prikriva zarazene.

Link to comment
7 hours ago, Hobbit slayer said:

Mislim da je besmisleno nagađati "šta bi bilo, kad bi bilo". Niti je situacija sa koronom jedinstvena samo za Zvezdu, niti UEFA (bar meni tako deluje) nema 100% razrađen plan šta da radi u slučaju većeg broja zaraženih igrača i timova (osim krajnjeg rešenja- otkazivanja mečeva itd). OK, ako je 7 zaraženih igrača limit, šta u slučaju da oba tima taj broj zaraženih, da li odlažu utakmicu, ako je odlažu, na koji period? Na kraju krajeva, rezultati na stranu, ali uvek možemo da ubacimo omladince.

Sent from my HD1913 using Tapatalk


 

izvlače kuglice ko će pobediti, ili biti 0:0

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...