Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ako su zarazeni, nema sanse da se oporave do prve LE utakmice.  Ja ne bih dizao paniku nego cekao zvanicne objave iz kluba.  Da potvrde da je Gavric povredjen i da je Kanga (i jos neko) zarazen.  Ako budu imali sedmoricu i vise zarazenih igraca, derbi se odlaze. Ne znam kakva su pravila za LE.

Link to comment
On 14.10.2020. at 12:06, Milosh76 said:

Odlična vest za ljubitelje fudbala - večiti 163. večiti derbi između Partizana i Crvene zvezde biće prenošen i na TV B92 (nedelja 17.00).

ne prenosi b92, nego prva

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Rekoh vam da ce svi (sa treninga) biti zarazeni. Neka ih sve stave u karantin da se oporave barem do LE.

 

kanga je igrao za repreyentaciju tako da je on najverovatnije zarazen tamo...

Link to comment
3 hours ago, Dimitrije said:

Ako su zarazeni, nema sanse da se oporave do prve LE utakmice.  Ja ne bih dizao paniku nego cekao zvanicne objave iz kluba.  Da potvrde da je Gavric povredjen i da je Kanga (i jos neko) zarazen.  Ako budu imali sedmoricu i vise zarazenih igraca, derbi se odlaze. Ne znam kakva su pravila za LE.

 

– Kanga je po povratku sa reprezentativnih obaveza testiran, a potom bio i u potpunoj izolaciji u odnosu na ostatak tima. Rezultati testa su stigli danas i nalaz je pokazao da je pozitivan na koronavirus. Izabranici Dejana Stankovića su nastavili normalan trenažni proces i pripreme pred 163. derbi. Ono što je najvažnije, to je da se Kanga, kao i Ivanić, dobro oseća i verujemo da će ubrzo biti na terenu sa saigračima – piše u saopštenju koje je objavljeno na sajtu crveno-belih.

Link to comment

Steta, znaci Kanga i Ivanic nece da igraju ni u Derbiju ni u prvoj utakmici LE.  Da peh bude veci, oba igraca igraju na slicnim pozicijama.  Ako Gavric bude povredjen, bice problema narocito u derbiju zbog bonus igraca.  Ko ce da bude drugi bonus igrac pored Nikolica?

Link to comment

pa verovatno petrovic, posto smo na te 3 pozicije u sredini spali na njega, nikolica i sanoga. moze i ben prinudno da odigra jednu od pozicija al smo onda, ako je gavric povredjen, tanki na krilu...

Link to comment

Ponovice test Kangi jos jednom danas

 

Naime, Zvezda je odlučila da ponovi test, koji je urađen danas na institutu Batut, pošto Kanga ne oseća nikakve simptome i potpuno je fizički spreman za meč u nedelju.

Crveno-bela ekspedicija se nada da će Kangin nalaz biti negativan, a očekuje se da će rezultati biti krajem večeri ili sutra ujutru. 

 

 

Trebalo je ceo tim ponovo da testiraju u subotu ujutro

Link to comment

Pa ako imaju jos pozitivnih, kako vi kazete, mogu da otkazu utakmicu jer prema pravilima FSS 7 ili vise zarazenih igraca dozvoljava odlaganje utakmice.  Prema tome, moguce je i da ce derbi da se odlozi.

Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

Kako kenjaju i muljaju a ima još pozitivnih u klubu 

Prosli put si pogodio...imas neki info ili samo nagadjas... ko je jos pozitivan?

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Prosli put si pogodio...imas neki info ili samo nagadjas... ko je jos pozitivan?

Imam ali ne bih da dovodim u nepriliku ljude

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...