Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

zamisli tek tugu i nevericu jugonostalgicara kad shvate da im se u novu ligu umesto voljenog hajduka plasirala lokomotiva zagreb; koja naravno nije nicija filijala jer takve stvari u vrlom novom svetu ne postoje... 

Link to comment
10 minutes ago, Apollo Creed said:

Sarajevo je naša filijala odavno...:šajber

 

danas ne bi bili. sarajevo je privatni klub nekog vijetnamca. mi smo sada u razlicitim drzavama, ta vrsta burazerskih odnosa moguca je samo sa lokalnim srpskim kriminalcima koje je mafija instalirala po tim manjim klubovima.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Apollo Creed said:

Imam osećaj da bi se Tvorzan i Vijetnamac lako razumeli...:fantom:

 teze nego sto se razume sa toncevima i slicnima. vijetnamca je teze fascinirati, ne zavisi od terze ni od vucica.

Link to comment

 od terze ne zavisi. a toncev zavisi od toga da li ce mu terza dati 300k + procente za nekog balvana.

ne mogu da verujem da pricamo o ovim stvarima i da su ljudi spremni da brane ovo blato od domaceg fudbala i domace lige. pa je kao svejedno da li igramo sa radnickim iz nisa ili sarajevom.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Upitaj se zašto Azijac investira u FK Sarajevo, ili u BiH uopšte? Ili bi da ti pomognem? Imaš kviska fore.

 

to sto on ima neke mutne razloge da investira u sarajevo, pranje para i slicno, govori da bi on neminovno namestio utakmicu sa terzom? nema potrebe da se precenjuje terza, on je mocan tamo dokle dobacuje i vuciceva moc, ne dalje od toga.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Madjarska. Rumunija, Bugarska i Srbija... po 4 kluba i udri. Slican kvalitet, dobra infrastruktura, rivali po meri, ni jaki ni slabi.

 

Ali sto kaze Bili, UEFA nece i tu je kraj.

više mi se sviđa varijanta sa čehoslovacima :happy: jači protivnici trenutno od istočnih susjeda

- uefa bi mogla da pomogne klubovima koji su poput blizanaca prejaki za domaću ligu a preslabi za evropu, tako što bi umesto 8 grupa po 4 tima napravila 4 grupe po 8 timova i da tako svako ko se plasira među 96 ligaša u evropi ima zagarantovanih 14 tekmi sa jakim rivalima po 7 natprevara od sep. do dec. i od feb. do apr. a da onda prvi i drugi iz grupa odu na final 8 u maju, kao što se igralo ove godine, mislim da je konsenzus među prijateljima fudbala da im se dopada da svake večeri u 9 tokom desetak dana gledaju mečeve na ispadanje :D

Link to comment

Vijetnamac video kako Partizan i Zvezda zarađuju milijarde, pa ko veli što i on da ne proba sa Sarajevom tako

 

Osijek možda jeste izbacio PSV-a, al video bi ih ja jedne kišne večeri u Lučanima, Surdulici ili Slanoj Bari.

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

ŠBBKBB: ako bi se formirala zatvorena Liga Šampiona, možda bi tada Uefa dozvolila formiranje regionalnih liga?

 

u tom slucaju uefa bi izgubila smisao pa ih niko vise nista ne bi ni pitao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...