Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

32 minutes ago, Jozef K. said:

Igrao je u do sada najvažnijoj utakmici. Što ne bi i ubuduće?

Bes sarkazma, a na osnovu neke moje logike, razlog sto je Vukanovic igrao na kipru je prevashodno povreda Boacija.  Boaci je bio vidjen kao startni centarfor na Kipru.  Medjutim, on se u petak, protiv Cukarickog povredio.  Usao je Vukanovic, bio los, ali je uspeo da znacajno doprinese trecem Zvezdinom golu (dobio duel, povukao loptu, usao u kazneni prostor gde je fauliran) sto mu je verovatno upisalo + u Stankovicevom tefteru.  Druga opcija bio je Ben, ali on nije igrao protiv Cukarickog zabog povrede i Stankovic je mozda smatrao da ne moze protiv jakih kiparskih centralnih bekova.  Falcineli je bio treca mogucnost, ali on je u klub stigao dan pre utakmice sa Cukarickim, odradio nekoliko treninga i odigrao nezapazenih 15 min protiv Cukarickog.  Bilo je rizicno staviti ga u startnu postavu kada se jos nije dovoljno upoznao sa saigracima a kamoli uklopio u tim.  Prema tome, izbor Vukanovica nije zato sto je on favorit Terzica, Mrkele, ili zato sto Stankovic ne zna sta radi, vec zato sto nije bilo mnogo izbora koji su u tom trenutku izgledali bolji.  Da sam ja mogao da biram, ja bih poceo sa Benom ili Tomaneom, koga su mogli da zadrza za tu utakmicu, ali ja se (s pravom) ne pitam.

Link to comment

Bez sarkazma, mogu da razumem tok svesti da se on stavi u tim. Ali ipak Stanković je sa njima svaki dan na treningu. Sigurno nije dunster da ne vidi koliko on ne može. Ben u špic, Katai levo, Gavrić/ Spiridon desno. Isto važi za desnog beka. Neverovatno je da neko ko se bavi fudbalom u utakmici koju treba da dobije stavlja igrača koji nema ni jednu karakteristiku igrača koji može nešto da donese na terenu. Upravo zbog toga mislim da ćemo ga gledati u derbiju i sličnim važnim utakmicama.

Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Pre ce da proradi fax nego sto ce Vukanovic videti teren u bitnim utakmicama, recimo u derbiju

C. zvezda: Borjan, Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić, Jovančić (od 65. Gavrić), Petrović (od 82. Jovičić), Ben, Vukanović, Ivanić, Boaći (od 65. Tomane).

 

ovo je poslednji derbi.  Očigledno je da se Stanković u bitnim utakmicama uzda u Vukanovića, Gobeljića, Jovančića, Petrovića. Ako to promeni priznaću mu, ali to je budućnost. Do sada ništa ne govori da je shvatio zablude.

Link to comment

sto se saopstenja tice izgleda da partizan uvodi nove standarde pa sad pisu po dva nakon svake utakmice; a ko zna, mozda debeli opet i neki video klip snimi. kapiram nasi vec sazvali hitan sastanak na temu hiperprodukcija u modernom fudbalu... 

Link to comment
C. zvezda: Borjan, Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić, Jovančić (od 65. Gavrić), Petrović (od 82. Jovičić), Ben, Vukanović, Ivanić, Boaći (od 65. Tomane).
 
ovo je poslednji derbi.  Očigledno je da se Stanković u bitnim utakmicama uzda u Vukanovića, Gobeljića, Jovančića, Petrovića. Ako to promeni priznaću mu, ali to je budućnost. Do sada ništa ne govori da je shvatio zablude.
Koliko igraca je doslo u medjuvremenu? Sanogo, Katai, Kanga, Falcineli.

Ti sad smisli koliko je realno to sto pises
Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

Bez sarkazma, mogu da razumem tok svesti da se on stavi u tim. Ali ipak Stanković je sa njima svaki dan na treningu. Sigurno nije dunster da ne vidi koliko on ne može. Ben u špic, Katai levo, Gavrić/ Spiridon desno. Isto važi za desnog beka. Neverovatno je da neko ko se bavi fudbalom u utakmici koju treba da dobije stavlja igrača koji nema ni jednu karakteristiku igrača koji može nešto da donese na terenu. Upravo zbog toga mislim da ćemo ga gledati u derbiju i sličnim važnim utakmicama.

Ako sam vas dobro razumeo, Vukanovic ce da igra zato sto ga neko mocniji od Stankovica gura u prvu postavu kada se igraju vazne utakmice, dok Stankovic samostalno sastavlja tim kada su utakmice manje vazne.  Ako je tako, onda su pare za Kataija, Falcinelija i Spiridonovica izarcene jer ce bar jedan od njih morati da ustupi mesto Vukanovicu u vaznim utakmicama.

Link to comment
3 hours ago, Jozef K. said:

Bez sarkazma, mogu da razumem tok svesti da se on stavi u tim. Ali ipak Stanković je sa njima svaki dan na treningu. Sigurno nije dunster da ne vidi koliko on ne može. Ben u špic, Katai levo, Gavrić/ Spiridon desno. Isto važi za desnog beka. Neverovatno je da neko ko se bavi fudbalom u utakmici koju treba da dobije stavlja igrača koji nema ni jednu karakteristiku igrača koji može nešto da donese na terenu. Upravo zbog toga mislim da ćemo ga gledati u derbiju i sličnim važnim utakmicama.

 

Vukanovic je igrao vazne utakmice i kod Milojevica, YB-ima je dao gol u Beogradu. Nije to bas tako jednostavno za trenere kako se cini nama ovde na forumu. Glavni problem je to sto kasnimo sa formiranjem tima jer nase uprave uvek cekaju da prodju kvalifikacione utakmice da vide koliko ce para da potrose i na kome ce da zarade dalje. Na primer, Tomane, kakav god da je, resio je utakmicu u Tirani a nasi su ga otpisali cim su ga prodali i nije bio u konkurenciji za Kipar. To su neozbiljne stvari. Degenek ide vec mesec dana, Rodic isto tako, Falcineli dolazi kasno, tek sad se traze igraci koji treba da pojacaju neke linije. Jovancic i Pavkov ne igraju, pa igraju, na njih se racuna, pa se ne racuna, i tako u krug.

 

Ne verujem da neko Stankovicu dolazi na teren sa spiskom da mu izdiktira ko mora da igra ali ovakvim ponasanjem u prelaznim rokovima debelo mu otezavaju, isto su radili i Milojevicu. Mi smo jos prve godine zamalo ispali od Krasnodara jer nam je u Rusiji na levom beku igrao Andjelkovic, direktan krivac za dva gola koja smo primili i saucesnik u trecem. Terzic jeste lopov ali i ne zna, plus je doveo Mrkelu koji zna jos manje od njega za sportskog direktora. Nije Covic po postenju bolji od njega, naprotiv, ali kad pogledas kako funkcionise KK a kako FK jasno se vidi razlika u tome ko zna kako se vodi klub a ko ne zna.

Link to comment
57 minutes ago, John Coltrane said:


I ti bi da si izvisio za LŠ :fantom:

 

Zabar dao 2 gola i Ben odmah na prodaju :isuse:

 

Svakako ce da igra LS u nekom trecerazrednom turskom klubu.

 

"Zabar" je mogao i da slomi nogu na ovoj utakmici, Ben bi svejedno bio prodat. Stvarno ne znam koliko vremena treba da prodje pa da vam bude jasno da je svaki igrac Zvezde na prodaju u svakom trenutku ukoliko klub ima iole pristojnu ponudu. Sve sto nam je konkretno nudjeno smo prihvatili i u ovom prelaznom roku. Ova kombinacija sa Benom je iskljucivo posledica toga sto Milojevic hoce svog igraca u Dubaiju, inace ga ne bi prodali jer nije bilo ponuda. Sve te Terziceve price o milionima koji se nude za neke igrace a mi se premisljamo su bajke za malu decu, da imaju sportski novinari cime da se zabavljaju.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Svakako ce da igra LS u nekom trecerazrednom turskom klubu.

 

"Zabar" je mogao i da slomi nogu na ovoj utakmici, Ben bi svejedno bio prodat. Stvarno ne znam koliko vremena treba da prodje pa da vam bude jasno da je svaki igrac Zvezde na prodaju u svakom trenutku ukoliko klub ima iole pristojnu ponudu. Sve sto nam je konkretno nudjeno smo prihvatili i u ovom prelaznom roku. Ova kombinacija sa Benom je iskljucivo posledica toga sto Milojevic hoce svog igraca u Dubaiju, inace ga ne bi prodali jer nije bilo ponuda. Sve te Terziceve price o milionima koji se nude za neke igrace a mi se premisljamo su bajke za malu decu, da imaju sportski novinari cime da se zabavljaju.

 

Za, verovatno, bolje finansijske uslove nego kod nas.

 

A ovo da Miloje hoće svog igrača zvuči kao da je Miloje Pini Zahavi. Slažem se da su svi na prodaju, što je tragedija, ali i realnost fudbalskih klubova na Balkanu, no za Bena se niko nije otvoreno interesovao pa mi je unapred žao da njega prodaju. Miloje vodi 1 od 2 dominantna kluba, mogao je uzeti i neko zvučnije ime :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...