Jump to content
IGNORED

Казус Теа Катаи


napadaj

Recommended Posts

Ovaj podrzavao proteste u Hong Kongu da se bore za slobodu, a ova poziva miliciju da pobije govna. I sve su to misljenja.

A voleo bih i da vidim te advokate koji bi za Kataia izvukli neki kesh iz svega ovog.

Link to comment
33 minutes ago, Nikodije said:

 

Realno, ovaj slučaj je poslastica za američke advokate. Ne da bi na sudu Katai dobio sav novac od Galaksija, nego i bar milionče preko za nezakonit otkaz ili nanošenje duševnog bola, šta god, siguran sam da postoji neka formulacija za to. Lupetanje jedne kokoške nikako ne može biti osnov za otkaz njenom mužu, a ja sam bio ubeđen da američka demokratija može da podnese 1 Teu Katai i slične Tee Katai, bez obzira na "osetljivost tenutka". 

 

šta treba da rade advokati u slučaju mutual raskida ugovora?

 

19 minutes ago, Nikodije said:

Btw pre par meseci gm Houston Rocketsa je izblebetao neka sranja spram Kine, što je dovelo do žestoke reakcije Kineza, pa su otkazivali neke ugovore sa NBA ligom jer Hjuston nije hteo ovoga da smeni, i čitava NBA je stala iza njega i zaštitila ga uprkos velikim finansijskim gubicima. Obrazloženje je bilo da se ne može čovek smenjivati samo zato što je rekao ono što misli. Ali se može skloniti Katai jer njegova nebitna žena lupeta. Stvarno ne razumem tu selektivnu demokratiju.

 

zato što nisu bila sranja, nego Fight for Freedom, stand with Hong Kong. to su stavovi iza kojih klub i liga mogu da stanu. iza divljačkog rasizma, pobi crna govna itd, ne mogu. to nisu stavovi iste vrednosti

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

 

 to su stavovi iza kojih klub i liga mogu da stanu.

stali su tako sto su se najvece zvede u ligi sutradan izvinjavale kineskom narodu.

Link to comment

Mori jeste zaštićen, ali LeBron i Ker, između ostalih, su žestoko kritikovani zbog toga što su rekli da nemaju dovoljno informacija o odnosima Kine i Hong Konga i tadašnjim dešavanjima, odnosno zbog toga što nisu javno osudili Kinu.

Link to comment
16 hours ago, mustang said:

 

ne. vuce na to da su mu davane sanse milion puta i nije mi zao sto je ga nema. pitaj njegovu zrtvu kako se trudna osecala dok je imala uperen pistolj u stomak od strane njega!

 

ZAMISLI TRUDNICI UPERIS PISTOLJ U STOMAK?!?!

 

 

i nece mi biti zao ni pandura ako popije dozivotnu. nepodnosim taj agressive stav a ponajvise kad uzivas u ubijanju. kao da je trofej osvojio za ubijanje zivota, bolesnik. ljudska nakaza. 

 

i sad treba tim govnima da spominjem imena.  izvinite sto sam pecinski covek. 

 

la galaxy i onako nije klub, cista sminka da se ulaze u fudbal al okej. bice jednog dana kada im stvarno bude stalo. 

 

do tada bi zena trebalo na terapiju neku da ide sta sme a sta ne sme da kaze u javnosti...

 

 

 

realno zovite Teu Katai na forum, ne bi bila najgora. ona je bar zadržala toliko ljudskosti da ne piša po ubijenom crncu

Link to comment
22 hours ago, Nikodije said:

Ne da bi na sudu Katai dobio sav novac od Galaksija, nego i bar milionče preko za nezakonit otkaz ili nanošenje duševnog bola, šta god, siguran sam da postoji neka formulacija za to.

+1 

Ovo je i meni prvo palo na pamet. 

israel folau je tipican primer... S tim sto je on to licno & personalno. 

Link to comment
+1 
Ovo je i meni prvo palo na pamet. 
israel folau je tipican primer... S tim sto je on to licno & personalno. 
Sad sam pogledao taj slučaj, nigde veze bukvalno. Šta, da ne bi i Katai potegao pitanje religije kao ovaj?

Ne znam kako bi dobio ove na sudu kada oni imaju argument da je naneo štetu imidžu njihove franšize, tj da je njegova najbliža porodica to uradila.

I još porediš slučaj visokoprofilnog sportiste sa beskrajno prosečnim fudbalerčićem [emoji38]
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...