Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

Za vas što guglate, da pomognem malo. Lik je inače kum Darka Šarića i poznatiji je po investicijama pranju mafijaškog novca nego po sportskim dostignućima.

Naročito na Zlatiboru. Tamo je jedan od " jačih investitora". 

Link to comment

Jesam, provalio si me:fantom:..aman, covece, hocu da kazem da  je respirator na pocetku pogresno i koriscen, metodi  lecenja su  svakako bili grublji i losiji nego sada, jer je bolest bila totalna nepoznanica..da se npr covek koji se u Nisu digao sa respiratora sa tri bajpasa zarazio koronom u martu, verovatno bi na respiratoru capnuo dok kazes keks..

Edited by Misko
Link to comment

Njemu je malo falilo da igra na All-Star utakmici. da je igrao u istočnoj konferenciji verovatno bi i igrao. Za ove što googlaju: pričamo o top25 igrača sveta.

Kući je od košarke doneo ~40ak miliona dolara, koji su čisti kao suza.  Da ne ispadne da je baš sve zaradio dilovanjem narkotika.

Link to comment

Sjajan igrač, ali lično sam prisustvao nekoj teškoj šabaneriji dok je imao tipa 20 godina, kad je uzeo prvu lovu od Partizana, plus je neki moj rođak bio njegov telohranitelj, naslušao sam se baš gadosti.

Opet, čitam i da je bio nešto u KSS, to mi je baš bio wtf momenat ako je tačno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...