Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

3 minutes ago, Caligula said:

Sad ga izguglao.

 

Majko mila. Drzim mu fige.

 

Kakva je ovo bestija, prodje kroz deda Trampa kao kroz svajcarski sir, obara ovakve primerke :isuse: sto puta sam vec rekao, lutrija je ovo, zato je tako i opasan.

bukvalno nema pravila. znam za 2 lika koje je odnelo, jedan je bio programer od blizu 50 ali spreman kao zivotinja, drugi inspektor od 46 recimo, takodje jak ko zemlja. 

doduse za njih 2 kao i za jos 2 slucaja iz srbije za koje znam je zajednicko da su jedno 2-3 nedelje imali 40 temperaturu pre nego su ih primili na "lecenje".

kapiram da i od reakcije zavisi puno.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ma ima pravila samo ga ne naziremo.

 

Pisao infektolog i objasnio kakav je virus i sta napada. Pravilo svakako postoji, ali je takodje vrlo individualno na nacin na koji mi pravilo tesko uspostavljamo kao pravilo.  Godine, kilaza, pol, ev. celavost, to je iz statistike. Sve ostalo je i dalje nagadjanje.

Edited by Caligula
Link to comment

googlao sad da vidim dal se spominje negde kako je Zloković i vidim da je baš juče bio gost u SK vaterpolo podkastu (!? :thumbup:) i kaže da je bilo baš gadno.

 

 

u prvih 12 min pričaju o koroni

Link to comment
39 minutes ago, ToniAdams said:

doslovce jedan od najsnaznijih ljudi koji su hodali ovom planetom ikada

mislim da su ti napucanitm zbog konstitucije stava neće to mene i sl te da sve preporučene mere uzimaju vrlo liberalno

 

a to kako koga strovali zavisi za početak od količine virusa unešenih u organizam pa sve ostalo. pacman mi deluje kao neko ko nije jebavao ni masku ni socijalističku distancu

 

 

ako za nekoga može da se kaže udri muva na međeda, a međedu ni abera to je pekara

  • +1 1
Link to comment

@kud u maglu Simoviću

 

Ima i taj faktor kada jedan profesionalni sportista završi karijeru,posebno ogroman kao Peković.Udar je ta penzija za sportsji organizam,posebno ako se drastično promeni način života,a kod Pekovića to jeste slučaj kako sam čuo.

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...