Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Profesionalni sport generalno cesto nije uopste toliko zdrav nacin zivota, kao sta neki misle..eto, i onaj crnac, da moguce je da je korona uzrok, ali, umirali su mladi sportisti od srcke i pre korone..

  • +1 1
Link to comment

Pa umro je pre par meseci i onaj bugarski rvač, itekako još aktivan. Rekao bih da možda ima veze sa kojekakvim supstancama manje dozvoljenim, baš zato što prilične posledice ostavljaju na srce.

Link to comment

Za kosarkase (narocito penzionisane) je bilo slucajeva da moraju da repariraju srčku i da generalno mogu da imaju kasnije srčane probleme. Ne pratim sport ali secam se par nasih kosarkasa koji su se patili sa srcem.

 

Duci Simonovic :hail: valjda pricao da visoki ljudi imaju izduzeno srce, kada se tome doda sport i poslovicno sportsko uvecanje srca, nastaje belaj.

Edited by Caligula
Link to comment

Btw,nije na respiratoru nego na kiseoniku.

 

Ima upalu oba plućna krila,ali nije životno ugrožen,barem za sada.

 

Odvratni mediji,samo prepisivanje,bez ikakve odgovornosti...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Medije bas prezirem, sve, bez izuzetaka,a od kad je kovid krenuo, samo su jos veca govna ispali, i vise mi se zgadili..zato mi je, inace kao osecajnoj i empaticnoj osobi, tesko da saosecam kad novinar kuka, vec samo pervrcem ocima..

 

Edited by Misko
Link to comment

ja se nisam šišao od polovine februara, frizura ko kod Gardnera Minshewa. jedino što sam ćosav pa ti njegovi brčići nikako da se uspostave ali ato je garant zato što imam malo testosterona, pa mi je i to veliki plus. Usput sam i nulta krvna grupa, korona može samo da mi pljune pod prozor. Još ako bih kalirao jedno 10 kg kapiram da ću da postanem neuništiv.

Sad još samo da me neko pozove na te žurke.

 

2 minutes ago, Caligula said:

Za kosarkase (narocito penzionisane) je bilo slucajeva da moraju da repariraju srčku i da generalno mogu da imaju kasnije srčane probleme. Ne pratim sport ali secam se par nasih kosarkasa koji su se patili sa srcem.

 

košarkaši i ostali sa 200+ cm masovno najebavaju od čuke, to je poznata stvar.   

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

Dobro, to je velika razlika. Sa kiseonika se veliki broj skine, sa respiratora je procenat mnogo ozbiljniji.

skidaju se i sa respiratora, jedan iz Nisa, tri bajpasa,ustao covek..a i valjda je i upotreba tih respiratora napredovala, an pocetku su skroz pogresno korisceni, zato se izmedju ostalog, i umiralo vise..

Link to comment

Za vas što guglate, da pomognem malo. Lik je inače kum Darka Šarića i poznatiji je po investicijama pranju mafijaškog novca nego po sportskim dostignućima.

Edited by mraki
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Nekako sam stekao utisak da virus posebno teško pogađa te gromade od ljudi


Moguće da je i zbog preterano jake reakcije njihovih imunih sistema. Verovatno i kasnije reaguju upravo jer misle da su zdraviji i snažniji od opšte populacije. 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

 i poznatiji je po investicijama pranju mafijaškog novca nego po sportskim dostignućima.

e jeboga bas. stoji da je kriminalac, ali nije bas da je neki nebitan kosarkas u pitanju.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...