Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

1 hour ago, Jumanji said:

I Krajinovic zarazen, od Cecine zurke.

 nisam mislila da je toliki ljahe

ajd ono nina radulovic, mlad neiskusan, ona ga smotala ,faza, a on i dalje po pink estradi

Link to comment
 nisam mislila da je toliki ljahe

ajd ono nina radulovic, mlad neiskusan, ona ga smotala ,faza, a on i dalje po pink estradi

Mehh kazu ne izbiva da splavova, vole estradu i bog. Zato mu taj tenis i ne ide bas, nesto mora da trpi [emoji849]

 

Link to comment

A što da ne,pošteniji dečko od mnogih političara i novinara npr. koji se ovde gledaju sa simpatijama,ali jbg voli estradu nije kul za ppp zar ne...A i taj nivo tenisa koji on igra dostigne jako mali procenat ljudi koji se bavi tim sportom,nego se ovde sve gleda kroz prizmu Novaka.

Edited by Milošica
Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

jebemti, dobra zurka bila, nikog nije prekocio virus.

 

šteta što su nisu bili Ser Gej i Legija, pa da razjebu žurku i spasu toliko ljude od virusa.

Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

Pa sta mogu se valjda iznenaditi sto je ljaxe

I taj nivo ljxizma, druzenja s krimi estradom, doseze mali procenat ljudi

Možeš se iznenaditi,nego sam "osetljiv" na to pošto sam i ja po tom kriterijumu ljakse,a ustvari sam veći gospodin od mnogih koji ne slušaju to niti poznaju nekoga sa estrade :D

Edited by Milošica
Link to comment

 

 

A što da ne,pošteniji dečko od mnogih političara i novinara npr. koji se ovde gledaju sa simpatijama,ali jbg voli estradu nije kul za ppp zar ne...A i taj nivo tenisa koji on igra dostigne jako mali procenat ljudi koji se bavi tim sportom,nego se ovde sve gleda kroz prizmu Novaka.

 Ko je rekao da nije posten i nije kul? Svasta.

I kakav Novak, on je jedan jedini, sad pa nikad vise.

 

Problem sa Filipom je sto ima talenta i sto moze mnogo vise od trenutnog, ali i je i veliki neradnik. To uostalom pricaju njegovi treneri i nije nikakva tajna, da ce uvek pre da ode u provod i na splav, nego na trening..

 

 

 

 

 

Link to comment

Izgleda da je Partizanov košarkaš koji je igrao na oproštajnoj utakmici onog trenera pozitivan. 

 

Na tom oproštaju su bili raznorazni, od Nikole Jokića do Đokovića. I jbt, svi se grlili i cmakali. 

 

Kuku, mučeni Tim i ZVerev, neće živi ostati od medijske halabuke u svojim zemljama.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...