Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Kako li je svim tim našim "selebritijima", koji su navikli da rešavaju svaki problem džakom para, sada suočeni sa bešćutnom Koronom? 

Ovo su za njih potpuno nove životne okolnosti.

Link to comment

Ma ne brine me sto su se zarazili, brine me sto su izmedju 15 zarazenih ljudi iz BG nekako bas ovi poznati.

 

Sto znaci da je zarazenih mnogo vise samo prosto ne testiraju. Ali ako, neka pukne tikva sto pre

Link to comment
Ma ne brine me sto su se zarazili, brine me sto su izmedju 15 zarazenih ljudi iz BG nekako bas ovi poznati.  

Sto znaci da je zarazenih mnogo vise samo prosto ne testiraju. Ali ako, neka pukne tikva sto pre

 

pa recheno je distanca i da se ne duva zavrat drugim ljudima ako bash ne mora. oni bash morali i to je to. najbezbedniji su bili oni shto su bukvalno izleteli iz vanrednog stanja na zurku, sve posle je svoja pricha... 

najbezbedniji su oni koji nemaju 60 prijatelja koje moraju da zovu, a koji imaju 60 prijatelja koji su ih vec zvali [emoji38]ol:

 

tako se shiri virus. ako se zarazi cela zurka, znachi da je vrlo zarazan. nije da treba neki jachi dokaz.

 

boranija sedi doma, manje vishe ko i pre.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

Link to comment

znaci ja sam boranija :fantom:

 

Pa nece biti da samo целебритији idu na žurke. Simptomaticno je da su pogodjeni bas SNSovci u toj meri, meni vise lici da njih testiraju sumanuto a boraniju ignorisu

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

znaci ja sam boranija :fantom:

 

Pa nece biti da samo целебритији idu na žurke. Simptomaticno je da su pogodjeni bas SNSovci u toj meri, meni vise lici da njih testiraju sumanuto a boraniju ignorisu

 

 

a brt

iskeširaj 6k i testiraj se, kao šro i oni rade, pa nećeš biti boranija

Link to comment

Ma ne govorim o tome, nego o selektivnom testiranju u smislu koja je verovatnoca da bas Danilo i Arkanov mali zakace virus u onih 15 Beogradjana dnevno.

 

Poenta je da lazu, da zapravo ne testiraju. Ono 0 5000 testiranih dnevno je masna laz.

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...