Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

3 hours ago, Rowanoke said:

Rutinski pregledi su otkazani zbog korone. Tako ako je seselj preziveo rak Jetre ovo bi i ona, barem bi joj se zivot produzio. 

Mozda da , a mozda i ne. Nema smisla licitirati tim stvarima. Nije sve vezano za koronu.
 

 

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Mozda da , a mozda i ne. Nema smisla licitirati tim stvarima. Nije sve vezano za koronu.
 

 

Pokusaj da zakazes kolenoskopiju ako si 50up. 

Pa nam kazi kako ide. De facto nam je sistem zakrcen ovim, jbt pa ona Anti vakserka Jovana govori da ide da radi u Batajnicu. Uopste nije smesan virus, dugotrajne i dugorocne posledice na zdravlje i sistem. 

Link to comment

Jer deca i trudnice ne umiru pa su ECMO aparati slobodni za dede od 80 godina. :fur:

 

Quote

Mrkonjić je intubiran, na respiratoru, u veštačkoj komi, priključen i na ECMO aparat, poznat i kao veštačka pluća, pomoću koga se srce i pluća takoreći odmaraju, stavljaju "na odmor" i organizam održava u životu.

blic.rs/sudbine/milutin-mrkonjic-prikljucen-na-vestacka-pluca-zbog-teskog-stanja-politicar-u/zp6k27x

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Posto nemamo temu "zarazeni kriminalci" moze i ovde

 

Kristijan Golubović otkrio je da je pozitivan na koronavirus

- Jako sam loše, krvario sam iz ušiju, sinusa, pred zapaljenjem pluća sam. Evo me kod kuće u karantinu sam. Za pet dana opet idem na rengen. Jako se loše osećam - rekao je Kristijan.

Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

Čuj krvario iz ušiju :blink: 

 

To još ne čuh

 

Takve simptome imaju samo hiper mega ultra heroji asfalta..i to samo Bg varijanta.

 

Kao Radosav Djeknin..koji je oboleo od neke bolesti od koje samo veliki junaci obolevaju.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...