Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

3 hours ago, Lena said:

Rekli su da je umro od raka pankreasa, nije korona.

 

Zar nije Zukorlic taj sa rakom pankreasa?

 

Nebitno, ovo sve vise lici na opsti pomor.

Link to comment
11 hours ago, Lezilebovich said:

Naš poznati glumac Nikola Pejaković Kolja je hospitalizovan, objavio fotografiju na kojoj jako loše izgleda.

 

https://nova.rs/zabava/showbiz/intervju-kolja-drustvo-robuje-strastima-grehu-i-gluposti/

 

Koju ste vi pouku izvukli iz ovoga, i još važnije – mislite li da čovečanstvo iz pandemije izlazi bolje?

 

– Čovečanstvo, ako smem da primetim, još ne izlazi iz pandemije, odnosno, svi se prave ludi i niko ne postavlja glavno pitanje: Da li je virus veštački i da li je namerno pušten? Jer, ako jeste, onda je to zločin protiv čoveka, atak na celu ljudsku zajednicu. Takođe, toliko je sumnjive propagande, cenzure, muljanja, laganja, da se čovek mora zapitati: Ko to radi i zašto? Mene je skorašnji sinhronizovani medijski napad na Erika Kleptona, blaćenje jednog takvog čoveka, starca, koji se javno, ali vrlo vaspitano i smireno, požalio kako je nadrljao od vakcine, definitivno uverio da je u pitanju – opasna zakulisna igra u kojoj se neko ili neki igraju velikog brata.

 

:fantom:

Edited by Tsai
Link to comment

Kolja ima svojih bubica, ali je ovaj konkretno citat OK. Vrlo je verovatno da je veštački virus, a onda to jeste zločin. Problem je što Kinu niko ne može da kazni.

Drugo, ima ljudi koji dobro najebu posle vakcinacije. Velika većina ne, ali je glupo negirati one situacije koje se događaju.

  • +1 1
Link to comment

Kogod da ga je napravio, ako je vestacki, ne moze biti kaznjen.

Amerika, Kina, Rusija... tesko da njih neko moze da kazni, a pogotovo ne korporacije koje su bogatije od vecine drzava.

Link to comment
27 minutes ago, Kenji said:

A dobro, Kolja se čitav život plaši i beži od igle. 


Podseca na lika koga igra u Sloznoj braci 

 

“Izleceni pijanac koji iz koze izlazi kad malo ukoso parkiraju u polju koje je ispartao ispred one kafane”

 

 

5 minutes ago, gospa buba said:

shta to tachno menja na terenu? bacio je virus nanas gospod bog/zli kosooki nauchnik (ovo drugo nam godi egu), a mi smo odigrali perfektno i to josh traje. i to ne u kontekstu novca i tehnogije, nego elementarno, pada kisha - kako da se sklonim sa kishe, aaa ne, ko je poslao kishu, to da reshimo :isuse:

a uvazeni kolja mi je tachno autoritet za nishta, sve priche koje pochinju tom teshkom dilemom su bukvalno lakmus za ljude koji lome mozak oko stvari kojima nisu dorasli, ali mnogo misle da bash jesu. kafanska posla. ono, da ti ja kazem :dry:

najebace ljudi od svega :ph34r:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

 

👍👍👍

Link to comment

Meni je Kolja bio simpatičan do čuvene epizode sa "mešanim mesom", ali mu i pored toga želim da ozdravi. Šteta samo što onaj najvažniji, mentalni deo, očigledno nikad neće biti kako treba...

Edited by Jeremija
Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

shta to tachno menja na terenu? bacio je virus nanas gospod bog/zli kosooki nauchnik (ovo drugo nam godi egu), a mi smo odigrali perfektno i to josh traje. i to ne u kontekstu novca i tehnogije, nego elementarno, pada kisha - kako da se sklonim sa kishe, aaa ne, ko je poslao kishu, to da reshimo :isuse:


sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Apsolutno. Odličan post.

 

Meni je prihvatljivo potencijalno stanovište da je virus veštački, čak bih rekao da mnogi ovde previše agresivno gledaju na taj stav(i generalno na "teorije zavere", fazon teorije zavere su okej ako se radi o domaćoj produkciji, ali odbijamo svaku koja ide van granica) ali to apsolutno ne mora biti kontradiktorno sa tim da nisi antivakser. Znam gomilu ljudi koji nisu načisto sa ovom situacijom, ali jesu vakcinisani.

 

 

Link to comment

to je bukvalno nebitno, ali za opstanak se pokazuje kao fatalno, u mnogo sluchajeva. i deo je pokushaja ljudske vrste da iskljuchi sluchajnost/haos kao uzrochnik velikih dogadjaja od kojih mali chovek trpi. i prirodno je, naravno.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...