Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

2 hours ago, Milošica said:

A zapravo privatno jesu duhoviti.

 

 

Oni ko ja jbt, privatno sam super duhovit a na mrezama jova level :fantom:

 

btw. po selebritijima se vidi da se stvar zahuhtava.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Lanetu se u ponedeljak posle podne naglo pogoršalo stanje, pa je premešten na odeljenje intenzivne nege.

 

– Nije dobro. Prebačen je na odeljenje intenzivne nege i njegovo stanje je veoma teško. Čuo sam se s njim u petak kada je tek primljen na VMA i dobro je zvučao. Malo je teže je disao, ali smo mogli da razgovaramo – počinje priču Lanetov dobar prijatelj, koji je želeo da ostane anoniman, i dodaje da je pre dva dana sve krenulo po zlu:

 

– Preko noći mu se drastično pogoršalo stanje. Stavljen je na kiseonik, pošto ima problema sa disanjem, a radili su mu i skener i sve potrebne analize. U ponedeljak posle podne zvao sam VMA da čujem kako je i glavna sestra mi je rekla da situacija nije dobra i da je Lane premešten na odeljenje intenzivne nege.

 

Kako navodi sagovornik, Gutović je pre dva meseca preležao kovid-19, ali se nije potpuno oporavio:

 

– Imao je lakši oblik korone, ali se nije lepo zalečio. Kašalj mu se nikako nije smirivao, pa je morao da otkaže sve predstave. Vukao je prehladu već dva meseca, nije hteo kod lekara… Poslednjih godina živi kao samotnjak, pa nije mnogo ljudima govorio o zdravstvenim problemima.

 

 

Link to comment

Ček, postkovid sindrom?

Znači preležao koronu ranije i sad se iskomplikovalo tako da je završio na respiratoru? :unsure: 
Zna li se da li je vakcinisan?

Nadam se da će se izvući.

 

Edited by mraki
Link to comment

već duže se bori protiv raka pluća i sad se stanje pogoršalo. da li je posledica kovida, ko će ga znati. i ne, nije vakcinisan, doktori su smatrali da je rizično upravo zbog bolesti.

Link to comment
44 minutes ago, aram said:

već duže se bori protiv raka pluća i sad se stanje pogoršalo. da li je posledica kovida, ko će ga znati. i ne, nije vakcinisan, doktori su smatrali da je rizično upravo zbog bolesti.

E ovakve doktore treba u zatvor. Mnogo je kod nas sličnih doktora. Siguran sam da bi procenat vakcinacije bio barem 10 pošto veći da su nam doktori normalniji. Medju najbližim prijateljima i kolegama imam one kojima doktori preporučili da se ne vakcinišu zbog kožne bolesti,  zbog pokušaja zatrudnjivanja i sl...

 

Umesto da bude prioritetno vakcinisan, oni ga "čuvali" I sad ga mozda ubiju...

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...