Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, vememah said:

66% pad broja novoobolelih u Srbiji za 2 dana.

28.3: 371 testirano, 131 pozitivno, a 240 negativno (35% pozitivnih među testiranima)

29.3: 376 testirano, 82 pozitivno, a 294 negativno (22% pozitivnih među testiranima)

30.3: 622 testirano, 44 pozitivno, a 578 negativno (7% pozitivnih među testiranima)

https://covid19.rs/

Nadam se da uzrok padu nije zastoj u cekanju na rezultat testiranja, samo da sutra ne bude 150 pozitivnih a onda pickousti proglasi 24 h karantin

Edited by Haralampije
Link to comment
18 minutes ago, pt 2.0 said:

:D brojiš?

 

 

Brojim neg šta :D od kako je sve ovo počelo, cela svrha je da izbrojimo 14-20 dana. Broj infekcija treba da se sunovrati i da se odrđava minimalnim. Da prođe 16-17 dana i da rast bude i dalje visok, pa daj da se svi poubijamo odmah.

Link to comment
10 minutes ago, vememah said:

66% pad broja novoobolelih u Srbiji za 2 dana.

28.3: 371 testirano, 131 pozitivno, a 240 negativno (35% pozitivnih među testiranima)

29.3: 376 testirano, 82 pozitivno, a 294 negativno (22% pozitivnih među testiranima)

30.3: 622 testirano, 44 pozitivno, a 578 negativno (7% pozitivnih među testiranima)

https://covid19.rs/

baš veliki procenat

Link to comment
1 minute ago, Haralampije said:

Nadam se da uzrok padu nije zastoj u cekanju na rezultat testiranja

 

ili veći broj lažno-negativnih zbog uključenja laboratorija koje to do sada nisu radile..

Link to comment
3 minutes ago, Kelt said:

 

ili veći broj lažno-negativnih zbog uključenja laboratorija koje to do sada nisu radile..

i to, koliko znam jos nisu napravili legit testove, i dalje se radi sa onim senzitivnim, plus postoji razlika izmedju inficiranosti i bolesti covidom. dok se globalisticki pravi slika da ce svaki inficirani zavrsiti na respiratoru..

Link to comment
3 minutes ago, Kelt said:

 

ili veći broj lažno-negativnih zbog uključenja laboratorija koje to do sada nisu radile..

da, videla sam da je to i u ostatku sveta, konkretno u uk, veliki problem - navodno, treba imati obucene ljude za uzimanje uzoraka, nije bas tako jednostavan proces, lako se virus promasi.

to bi onda tek bilo zeznuto.

Link to comment
Nadam se da uzrok padu nije zastoj u cekanju na rezultat testiranja, samo da sutra ne bude 150 pozitivnih a onda pickousti proglasi 24 h karantin
Ne može da bude zastoj kad.je veći broj uradjenih.
Moguće je ovo što@Kelt kaže

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
6 minutes ago, Ravanelli said:

šta polako, ptice zlosutnice!?

ovde je vaš glas razuma. :)

bolje da klizite po lagano uzlaznoj emotivnoj putanji, nego da se bacakate po sinusoidama,

jer - ko će vas posle vaditi iz lokalnih minimuma.

Link to comment
10 minutes ago, Jumanji said:
15 minutes ago, Arkadija said:
Cemu ta panicna kupovina?
Zbog moguceg 24 casovnog karantina?
 

Pa da. Kod mene kazu pustos na rafovima, a ujutru cu da se tek uverim u to.

Ja sam debil izabrao najgori momenat, a trudim se da ne idem više od 2 puta nedeljno.:isuse:

Link to comment
Quote

 

ovde je vaš glas razuma. :)

bolje da klizite po lagano uzlaznoj emotivnoj putanji, nego da se bacakate po sinusoidama,

jer - ko će vas posle vaditi iz lokalnih minimuma.

 

 

 

ih! kakva si pametinca!

ja to ne bih sročio ni sa rečnikom.... nekim.... za nauku

Edited by Ravanelli
Link to comment
14 minutes ago, ducca said:



Drugo, jutros u svim medijima da je episkop valjevski preminuo i da je imao koronu, a u novim slučajevima ga niko nije pomenuo. Wtf? Stiže li rezultat od preminulog iz Šapca, on i dalje nije evidentiran a neće ni biti kako je krenulo? Pa niški odbornik, ne sećam se imena, isto na mrežama bilo da je imao virus niko ga nije pomenuo u zvaničnoj statistici osim ako nisam propustio, a mislim da nisam.

 

 

Episkop valjevski je u ovoj statistici što je Kon čitao, on je pacijent koji je preminuo na KBC Dragiša Mišović. Što se tiče čoveka iz Šapca, on nije u statistici. 

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

ovde je vaš glas razuma. :)

bolje da klizite po lagano uzlaznoj emotivnoj putanji, nego da se bacakate po sinusoidama,

jer - ko će vas posle vaditi iz lokalnih minimuma.

+1

uzlazna emotivna sa eventualnim platoima :sleep:

Link to comment
2 minutes ago, steins said:

Ne može da bude zastoj kad.je veći broj uradjenih.
Moguće je ovo što@Kelt kaže

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

nisi me razumeo, ako je istina ljudi cekaju po 3-4 dana na rezultat bez obzira na broj testiranih

Link to comment

Oni ljudi na Košutnjaku čekaju rezultate testiranja od petka...u kojoj se oni statistici testiranih  pojavljuju i kad?

Ova njihova statistika mi je malo previše dobra da bi bila tačna...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...