Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Just now, Mil@n said:

Kakvo je sada razmišljanje posle svega u vašem okruženju? Sigurno mi je mali uzorak jer ljudi više ne pričaju o tome toliko, ali čini mi se da su ljudi ubeđeniji sada da je sve bilo "fake" nego ikad...

Ne komentarisemo, u principu..neki, jer im se i ne govori, a ima i toliko drugih problema, sto licnih, sto drustvenih..

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

ali čini mi se da su ljudi ubeđeniji sada da je sve bilo "fake" nego ikad...

Neka to kazu u lice ljudima koji su izgubili nekog ili onima koji su zaglavili bolnicu ili onima koji su posle toga imali i imaju ozbiljne posledice...pa ce njima trebati...fejk zubi,  kolena, laktovi, nove naocari, mozda i neurohiruzi...

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

mojoj sestri zatrebao pejsmejker , rođaku dijagnostifikovana angina pektoris, sve onako slučajno, posle korone :dry:


Moja sestra je prebolela u onoj prvoj turi kad jos vakcine nije ni bilo. Mesecima posle je je hvatala malaksalost kao pred padanje u nesvest da bi na skeneru (privatno i na moje insistiranje) nasli da su one arterije sto vode do mozga opustile. I sad ne sme ovo i ono.

 

Tacno bih ugazila ove debile, bez da se osvrnem i trepnem. Bukvalno sam se sklanjala od tih iz familije i okruzenha, jer mi narav ne garantuje da bi sve proslo bez fajta.

Edited by Moonwalker
  • +1 6
Link to comment

Bogme, meni jedna unuka starog komsije, ne zive ovde, dodju povremeno, ima mozda 37, 38, lupio ju je slog..pritom, nije gojazna, naprptiv, motka za ves, sad je valjda bolje, ne znam..ovako, srecom, ne znam nikog da je bas nejbao od psot kovida, sme jednog sredovecnog gospodina, ali, ni njega ne toliko..a sve ovo sto vi pisete, is to sam slsuao ranije, dok je harao kovid, govir mi da  je ovo sranje, ipak, laobratirjsko..

  • +1 1
Link to comment

laboratorijsko je da prostish tachno kolko i trudnoca, na primer, koju nam je gospod nash vrhovni inzenjer dao da se razmnozimo i ako koja ima neku falinku predispoziciju genetiku, e da joj razjebe tachno taj sistem, pa neka se posle pita iju shta bi. dizajn bato :hihi::ph34r:

 

provela sam vikend u inteligentnoj raspravi kako se planetarna statistika smrti odnosi prema desetkovanim porodicama po selima u srbiji, koja se na kraju zavrshila sa da jedesh govna ja sam ti roditelje sachuvala, jer kako drugachije :dry:

  • +1 4
Link to comment

Sahranio previše da bih rekao fake, opet čudne stvari se dešavale ali i verovatno i kuga i "španski grip" bile čudne i previše da budu koincidencija. Nekome, tada. 

Link to comment

Kada je onaj kolega Omera Mehica spomenuo medicinare, pomislio sam da prica o medicinarima koji su umrli dok je bila korona. Pa sam skontao da ipak ne, i da je to tabu tema, i da ru nema pravde, niti ce neko odgovarati za sve smrti koje su mogle biti izbegnute. I medicinara i obicnih ljudi. I to je nekako jezivo.

  • +1 4
Link to comment

Kod mene je 50-50% misljenje u okruzenju, pola misli da je svetska zavera/prevara otprilike a druga polovina da je zaista bila epidemija ali deo te druge polovine misli da je ipak bila manje opasna nego sto je predstavljeno, verovatno ljudi koji nisu najebali licno, niti je neko od njihovih.

 

Meni se namestilo da sam za vreme korone prokockao sav kes sto sam imao pa imam trip da udara na kockarsku agresiju i lose rasudjivanje, igram ceo zivot ali nikad nisam bio toliko bez kocnice niti tako masio sve zivo, a sad otprilike da sam imao i pet miliona evra sve bi otislo niz rijeku... :twak:

Edited by Zli Gli
  • +1 2
Link to comment
On 11.6.2023. at 2:06, gospa buba said:

laboratorijsko je da prostish tachno kolko i trudnoca, na primer, koju nam je gospod nash vrhovni inzenjer dao da se razmnozimo i ako koja ima neku falinku predispoziciju genetiku, e da joj razjebe tachno taj sistem, pa neka se posle pita iju shta bi. dizajn bato :hihi::ph34r:

Odlicno poredjenje. Sklonost trombozama npr. je cak zajednicka falinka koja se rado ispolji i u koroni i u trudnoci.

Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

Kod mene je 50-50% misljenje u okruzenju, pola misli da je svetska zavera/prevara otprilike a druga polovina da je zaista bila epidemija ali deo te druge polovine misli da je ipak bila manje opasna nego sto je predstavljeno, verovatno ljudi koji nisu najebali licno, niti je neko od njihovih.

 

Meni se namestilo da sam za vreme korone prokockao sav kes sto sam imao pa imam trip da udara na kockarsku agresiju i lose rasudjivanje, igram ceo zivot ali nikad nisam bio toliko bez kocnice niti tako masio sve zivo, a sad otprilike da sam imao i pet miliona evra sve bi otislo niz rijeku... :twak:

što kaže narod, svaka šala pola istine... 

ja sam se sve vreme plašila, da ćemo izaći iz epidemije psihički osakaćeni i povremeno pomišljam da trenutno tome i svedočimo

to što imamo takvu državu koja ne meri suicid, depresiju, femicid... ne znači da nisu u porastu.

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...