Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Coronavirus u Srbiji

Featured Replies

Nisam doktor, al mogu da pogledam. :D

  • Replies 42.5k
  • Views 4.6m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • meni ovde nista nije jasno. umiru ljudi na sve strane, bolnice pune, sve vise zarazenih, lekari skapavaju na nogama i sve vise ih je bolesnih a cim se pomenu neke mere krene pobuna kako kome treba i o

  • Ja se cepio danas Fajzerom, pa šta mi bog da. Histerija oko vakcina je ogromna i meni potpuno neverovatna. Sve i da je vakcina deset puta neproverenija, trebalo bi je primiti. Sent from my iPhone

  • Ne verujem da se iko na svetu u ovom trenutku oseća više bedno od srpskih lekara i osoblja iz crvene zone. Ne pamtim da su vlast i narod sa ovakvom simbiozom i sinergijom urinirali po nekome. Dubok na

Posted Images

1 minute ago, Filozof manijak said:

Nisam doktor, al sam manijak. :D

 

Da...

ja se danas posvađala u aromi 

mala radnja, nas 5 unutra + kasirka + još nekih dvoje radnika koji nešto slažu 

svi radnici uredno nose maske i nas tri ženske osobe takođe 

dva mulca bez maske, obojica 30-35 godina, jedan sa nekom idiotskom rokabili frizurom i u preuskom sakou i pantalonama, nabildovan 

pitam ja kasirka da li to kod njih nisu obavezne maske. kaže ona jesu ali nemam više snage da se ubeđujem 

i onda ja krenem da droncam o građanskoj neodgovornosti i sebičluku i još svašta nešto, ali niko me nije baš zarezivao :isuse:

 

@dùdaJedino ko moze da se povuce maksimalno iz guzve i to je to. Bukvalno jedini nacin da se zastiti od zarazavanja 

1 hour ago, dùda said:

pitam ja kasirka da li to kod njih nisu obavezne maske. kaže ona jesu ali nemam više snage da se ubeđujem 

Isto tako je i u školama.

...

Malo su se pogubili sa karantinom. Jedan kolega vakcinisan sa dve doze pre sedam meseci. Majka mu zaražena i posle par dana mu stigne pismo u sanduče da mora u izolaciju na 10 dana, kao prošlo više od sedam meseci. Drugi kolega zaražen,pozitivan,njemu rekli nedelju dana i može na posao. Više ni oni sami ne znaju koliko je karantin, koliko kad si zaražen.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



13 hours ago, dùda said:

ja se danas posvađala u aromi 

mala radnja, nas 5 unutra + kasirka + još nekih dvoje radnika koji nešto slažu 

svi radnici uredno nose maske i nas tri ženske osobe takođe 

dva mulca bez maske, obojica 30-35 godina, jedan sa nekom idiotskom rokabili frizurom i u preuskom sakou i pantalonama, nabildovan 

pitam ja kasirka da li to kod njih nisu obavezne maske. kaže ona jesu ali nemam više snage da se ubeđujem 

i onda ja krenem da droncam o građanskoj neodgovornosti i sebičluku i još svašta nešto, ali niko me nije baš zarezivao :isuse:

 

 djesi vidjela rokabilija sa maskom.

 

meni se desilo da sam zaboravio staviti masku u lidlu. jos sam pricao na telefon tj. na slusalice, tako da mogu  da pljujem i bolje sirim bakcile i viruse. tamo kod paste i rize presretne me gospodin koji slaze robu i dostojanstveno mi otme kolica u dva poteza i izbaci me iz lidla. predivan osjecaj. :isuse:

upuca te tako bez najave :ohmy: [emoji38]ol:

djesi ti od doboja krampo, nema te 200 godina :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

17 minutes ago, gospa buba said:

upuca te tako bez najave :ohmy: emoji38.pngol:

djesi ti od doboja krampo, nema te 200 godina :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

postovoanje gospoja. tu sam ja, nadgledam vas. citam i razmisljam o cemu pisete.

 

bas me upuco baz najave. sve to, ali zadovoljini izrazi lica kolega potrosaca pri mojoj deportaciji iz lidla i osjecaj sramote se samo moze mjeriti sa noletovim ponizavanju na granici. obojica smo deopotovani i obojici narusena licna sloboda.

Traži odštetu, 3 kofe narandži

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Ja sam verovatno jedinstven slučaj. Uspeo sam da zaradim uraslu dlaku i aterom, tu jedno pored drugog, bas oko i iza uveta, na putanji maske. :isuse:

Mislim, nikad neću znati, ali osnovano sumnjam da je ona uzročnik.

Operisao pre neki dan, imam 3 šava i šetkam se opravdano bez maske jer mi je uvo u zavoju. :dry:

Doduše, nabudžio sam neku da se kopča pozadi, ali razmisliću još o tome.

Edited by mraki

jel ima uopste u bgd da se kupi brzi kucni test?

jedino sto nalazim je u benu apotekama, al pise da nije za kucnu upotrebu.

 

aj ako neko zna, rel mi je hitno.

fala :)

Imas u Lili

fala koki kokardo!

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.