Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Coronavirus u Srbiji

Featured Replies

Vrhunski

Probili smo plafon

  • Replies 42.5k
  • Views 4.6m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • meni ovde nista nije jasno. umiru ljudi na sve strane, bolnice pune, sve vise zarazenih, lekari skapavaju na nogama i sve vise ih je bolesnih a cim se pomenu neke mere krene pobuna kako kome treba i o

  • Ja se cepio danas Fajzerom, pa šta mi bog da. Histerija oko vakcina je ogromna i meni potpuno neverovatna. Sve i da je vakcina deset puta neproverenija, trebalo bi je primiti. Sent from my iPhone

  • Ne verujem da se iko na svetu u ovom trenutku oseća više bedno od srpskih lekara i osoblja iz crvene zone. Ne pamtim da su vlast i narod sa ovakvom simbiozom i sinergijom urinirali po nekome. Dubok na

Posted Images

ček bre, to je 45%
:ohmy:

8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ček bre, to je 45%
:ohmy:

za sloveniju su danas nešto pričali, preko 60%

znaci mnozenje sa 5 rln

pakao

Do februara ce ovo da protrci krz ceo nacion..od marta smo full operativni i giljamo dade cim stigne prolece.

23 hours ago, namenski said:

Ma lako cemo za masno i nezdravo, to je 1 rutina, nego ne znam kako cemo da prevladamo korona refleks kod gledanja filmova na primer: ljudi se rukuju, zagrle, nesto tezetm i da ne pominjem, a korona u tebi se strecne, ono vidi idiote nemaju maske, taj rad... :D 

 

Pročitao sam Kornfleks, umesto korona refleks :D

Znaci jedno 60K danas

  • Popular Post

Ne shvatate razmere ovoga, kod mene na poslu je bukvalno nemoguće održati najminimalnije funkcionisanje procesa rada. Ljudi se razboljevaju u toku smene.

Koronu dobijaju svi redom, vakcinisani, nevakcinisani. Srećom, omikron je izgleda baš lagan, pa su oni vakcinisani sa najlakšim mogućim simptomima. Oni nevakcinisani su malo ozbiljniji , ali niko nije za hospitalizaciju.

 

Danas sam se i ja brzinski testirala, zbog bola u grlu, ali negativna sam, slava Fajzeru. 

 

Ljudi, čuvajte se, izbegavajte veće grupe ljudi i maska, maska, maska.

ljudi, cuvajte se, omikron je izgleda bas lagan.

Quote

Zbog naglog pogoršanja epidemiološke situacije svi ispiti u januarskom ispitnom roku na svim akreditovanim studijskim programima [Medicinskog fakulteta u Beogradu] se pomeraju za termin februarskog ispitnog roka.


http://studije.med.bg.ac.rs/?p=20017

A mom sinu na FTN nisu pomerili jedan jedini kolokvijum iako je većina bila bolesna što pozitivni što negativni sa respiratornim infekcijama. 

Jezive brojke, sve i da su najlakši migući slučajevi. A svakako nisu svi takvi.


Ja imao neku sitniju intervenciju, pa sad po kontrolama i previjanjima.

U čekaonici ko u košnici i tako već par dana, iako je privatno.

Dosta njih bez maski, ili sa istom ispod nosa.

Ako sad nisam zakačio, neću nikad.

A nikako mi ne treba temperatura, da tripujem da se rana inficirala. 

Edited by mraki

Kako se kotiramo u regionu? 
:ph34r:

Z2iZwMq.jpg

Edited by mraki

3 minutes ago, mraki said:

Kako se kotiramo u regionu? 
:ph34r:

 

Kurca baka večerala. Ala lažu, jeb'o ih magareći kurac!

38 minutes ago, mraki said:

Jezive brojke, sve i da su najlakši migući slučajevi. A svakako nisu svi takvi.


Ja imao neku sitniju intervenciju, pa sad po kontrolama i previjanjima.

U čekaonici ko u košnici i tako već par dana, iako je privatno.

Dosta njih bez maski, ili sa istom ispod nosa.

Ako sad nisam zakačio, neću nikad.

A nikako mi ne treba temperatura, da tripujem da se rana inficirala. 

 

nisu jezivi brojevi, potpuno su ocekviani i znalo se da ce biti ovako evo vec 45 dana. zar nije bolje sto omikron u potpunosti izbacuje deltu?!

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.