Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Tihajeza said:

 

A kud sa njim? Da ga odvedem na posao?

postoje dve opcije..

prva da drzava pokriva platu jednog roditelja koji ce da cuva decu, dok ce drugoi da radi, sto se nece desiti..

druga, da se plati bebisiterka, sto je opet da kazem nonsens, jer da imas para za to, na prvom mestu ne bi ni radili,  a ovako bi ispalo radi se za platu bebisiterke..

 

12 minutes ago, Frile said:

ne postoji nikakva zabrana izlaska starijih od 65, samo saveti

za sada, dok ne krenu negativne brojke, onda sledi naredba

Link to comment
7 minutes ago, Shaq said:

postoje dve opcije..

prva da drzava pokriva platu jednog roditelja koji ce da cuva decu, dok ce drugoi da radi, sto se nece desiti..

druga, da se plati bebisiterka, sto je opet da kazem nonsens, jer da imas para za to, na prvom mestu ne bi ni radili,  a ovako bi ispalo radi se za platu bebisiterke..

 

za sada, dok ne krenu negativne brojke, onda sledi naredba

dokaz koliko su pokrali je i taj sto nemaju ni za mesec dana da pokriju bar deo plata

Link to comment
2 minutes ago, April said:

Sutra će objaviti sve što danima nisu smeli.

Očekujem preko 100 pozitivnih.

Sent from fav toy
 

uh,to bi bas izazvalo paniku i haos

Link to comment

Frizer iz Niša na Twitteru objavio da je 47. registrovani slučaj zaražen virusom. Tu već ne mogu da utvrde mi od koga je dobio ni kome je eventualno preneo... On se oseća dobro, pustili ga na kućno lečenje, preuručili mirovanje, vitamine, tople napitke, supe, čajeve.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Bogotac said:

uh,to bi bas izazvalo paniku i haos

 

Slovenija ima 219 pozitivnih, pa ne vidim neki haos.

 

Hoćeš da kažeš da je "naš narod" mnogo pičkastiji od Slovenaca? Saglasan.

Link to comment

Mali info od jutros:

1. Put preko Brankovog ka NBG poluprazan, GSP vozi po 2-3 coveka po autobusu. Ocigledno IT otiso da radi od kuce.

2. Put preko Brankovog od NBG pun, GSP autobusi puni, jebo ih nedeljni red voznje.

3. Niko zivi ne nosi maske. 

 

Kao sto sam rekao gore, ove mere su slabe. Ocekujem da se korona prosiri ko luda a da broj umrlih sve vise raste. Verovatno ce drzava u buducnosti one koji su vec slabi da proglasi umrlim zbog osnovne bolesti a ne korone. 

Link to comment

Од последњег извештаја до 8 часова, 16.03.2020. године тестирани су узорци 18 особа од којих je 7 позитивних и 11 негативних на нови корона вирус.

Link to comment

Apel na poslodavce da pomognu u čuvanju dece, snalazićemo se i mi kako budemo umeli :D Ovo mi bilo promaklo sinoć.

Edited by Malvo
Link to comment

Na Vračaru je sve isto kao što i inače, osim što bakice nešto brže vuku cegere. U par prodavnica nesnosno vruće, možda misle da na 26 stepeni ubijaju koronu.

Link to comment

Ako neko koristi prečicu od Miljakovca i generalno te strane prema gradu  preko lisičijeg potoka, jutros je kolona bukvalno od Pere Velimirovića skroz dole pa do Belog Dvora gore.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
3 minutes ago, pantelia said:

U maksijima ne primaju kartice.

 

Cuo ili ti se desilo ?

 

Ovo akobse rasiri medj ljude, bankarski sistem Srbije pada do podneva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...