Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Najpogođeniji gradovi/opštine sa 30 i više novozaraženih po današnjim podacima:

 

WjCdjg9.png

 

novosti.rs/vesti/drustvo/973446/korona-presek-gradovima-najvise-zarazenih-ovim-mestima-srbiji-beograd-dalje-prednjaci

Link to comment
2 hours ago, adam said:

verovatno je to. na planinama rade lokalci. mora neko da sluzi pice, namesta krevete, pravi kapucino.... a posle iz tog dzumbusa svak prenosi svome.

pa ne znam bas da ariljci u velikim brojevima rade na nekim skijalistima...

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, duma said:

"Ne može se uvesti obavezna vakcinacija, jer bi to bilo kršenje ljudskih prava."

Kakvog mi idiota imamo za premijerku.

 

:lolol:

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zaintereovao me malo ovaj Mauricijus da prebacim na Pink (videti tamo na predsednikovoj temi), medjutim prošlo. Ali, na programu nešto još jače. Istraživačko novinarstvo u punom sjaju, konačno prava istina o kriznom štabu.

Snima paparazzo tajno dr Kona da utvrde šta zaista vozi.

Kad tamo ni Volvo ni BMW, već rumunski automobil marke Dačija. Naravno, ništa se ne prepušta slučaju, narator naglašava da ovaj model na našem tržištu vredi izmedju 3 i 6k evra. I ne samo to, doktor poštuje apsolutno sve saobraćajne propise, vrlo savestan vozač. 
Takvog čoveka ste našli da napadate, sram vas bilo! :mad:

Edited by mraki
  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Vec sam cuo za 10ak ljudi da se zvanicno zarazavaju sada po drugi put. Kod vecine tezi simptomi nego prvi put... :( Jel imate i vi slicne informacije? Delovalo je u pocetku po informacijama iz sveta da je to bas retkost, medjutim ne deluje tako sada.

Link to comment

Inače Nikola Rokvić je prilično ok dečko, ne dotiče ga da slava[emoji769], privatno je pristojan i ono kblo kblo...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Vec sam cuo za 10ak ljudi da se zvanicno zarazavaju sada po drugi put. Kod vecine tezi simptomi nego prvi put... :( Jel imate i vi slicne informacije? Delovalo je u pocetku po informacijama iz sveta da je to bas retkost, medjutim ne deluje tako sada.

Da li su ljudi uopšte merili antitela posle kovid?. Generalno Britanski ne bi trebalo da dovodi do rezaražavanja. Ovi drugi(brazilski i južnoafrički) bi mogli da izbegnu izgrađeni imunitet u nekom sličnom procentu u kojem se dešava i kod vakcina.

Ako su reinfekcije česte i još ako ima slučajeva sa težom slikom nego prvi put, nikada se nećemo izvući od ovog kineskog sranja i vratiti normalnom životu.

Link to comment
14 minutes ago, Frank Pembleton said:

Inače Nikola Rokvić je prilično ok dečko, ne dotiče ga da slavaemoji769.png, privatno je pristojan i ono kblo kblo...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ajmo breee

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...